Gmina Police

Zakończenie roku akademickiego

Opublikowane

w dniu

[lead]W Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, odbyło się zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Organizacja ta jest jedną z najprężniej działających na terenie powiatu polickiego. Przyczyniając się do aktywności społecznej seniorów, pozwala im odnaleźć radość w jesieni życia. [/lead]

W trakcie minionego roku akademickiego słuchacze uniwersytetu zdobywali wiedzę i rozwijali swoje pasje w wielu dziedzinach. Część tych umiejętności zaprezentowali podczas piątkowej uroczystości. Widzowie mieli okazję zobaczyć pokaz tańca orientalnego, Tai-Chi, występ chóru, a także prezentacje wspominkowe z odbytych podróży i realizowanych projektów.

W holu Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zaprezentowano wyjątkowe obrazy, przygotowane własnoręcznie przez słuchaczy.

Nie obyło się bez gratulacji i życzeń przybyłych gości, w tym przedstawicieli Gminy Police i Powiatu Polickiego, instytucji wspierających działalność organizacji.

Gratulacje z osiągniętych wyników oraz życzenia zdrowia, radości i wspaniałych wakacji złożyli m.in.: Członek Zarządu Powiatu w Policach Beata Chmielewska, Przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski oraz Burmistrz Polic Władysław Diakun.

Odczytany został, także list z życzeniami od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Przed aktywnymi słuchaczami uniwersytetu czas wypoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wycieczki i prace w ogrodach. To wakacyjna przerwa, po której powrócą do zajęć akademickich.

[signature]Agnieszka Rychlik-Bakalarz
Starostwo Powiatowe

[/signature]

Reklama

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej

Gmina Police

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia sensoplastyki

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne, podczas których wykorzystuje się produkty spożywcze wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków i zapachów. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę zajęcia z zakresu sensoplastyki wspierają kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

Opublikowane

w dniu

Na najbliższe zajęcia – prowadzone przez Justynę Gajdziel – MOK zaprasza już 16 maja oraz 6 czerwca o 10:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 miesięcy do 4 lat oraz ich opiekunów. Zabawa może być brudna, więc koniecznie trzeba przygotować ubranie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Cena: 20 zł

Zapisy przez strefę zajęć www.mokpolice.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokpolice.pl

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie