Psiaki i Kociaki

Zaadoptuj psa ze Schroniska w Dobrej

Redakcja powiatpolicki.info wraz ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, rozpoczyna akcję promowania adopcji psów znajdujących się w Schronisku. Co tydzień publikować będziemy zdjęcia i informacje o psiakach czekających na swój dom. Pragniemy w ten sposób zachęcić do adopcji psa. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 508 222 247.

Opublikowane

w dniu

MISIO


Grubasek stworzony do kochania i miziania. Miły, serdeczny i filuterny. Proludzki, przyjazny i wesoły z niego zwierzak zapewni codzienną dawkę radości i humoru. Tak ukochał obecność człowieka iż nie chce zostawać sam w domu więc przyszły opiekun powinien przepracować to z naszym Misiem. Nasz grubasek czeka w Schronisku dl bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247 zadzwoń i umów się na spacer.

KADET

Odznacza się nietuzinkową urodą, niski o ciepłym słonecznym umaszczeniu, długim tułowiu i krótkich krępych łapkach niepasujących do reszty ciała. Jest młody, żywy i przebojowy. Z przymrużeniem oka mówimy że Kadet to pies dla singla. Długo utrzymuje dystans, ale jak zaufa to nawiązuje silną więź z człowiekiem, staje się uczuciowy, serdeczny i karny. Nie znamy przyczyny jego rezerwy do obcych, możemy domniemać iż ma złe wspomnienia z poprzedniego życia Dogaduje się z innymi psami ale bywa zaborczy i powinien być jedynym zwierzęciem w domu. Kadet będzie odpowiedni dla spokojnego,zrównoważonego i konsekwentnego człowieka. Jego opiekun będzie musiał kontynuować podjętą w schronisku pracę nad budowaniem zaufania i wzajemną komunikacją. Dobrze poprowadzony będzie wiernym, oddanym towarzyszem. Zapraszamy do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247

Reklama

Psiaki i Kociaki

Kotulki, kociaczki, kotunie w kocim przedszkolu!!

Rude, czarne, szare, pręgowane, 50 kocich maluchów, dziewczynek i chłopaków czeka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej na przyszłych właścicieli.

Opublikowane

w dniu

Wszystkie są zaszczepione, odrobaczone, odpchlone i zaczipowane oraz z gwarancją darmowej sterylizacji. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.30-15.30 !!!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

ul. Zwierzyniecka 1
72-003 Dobra
tel. 508 222 247

Czytaj dalej

Gmina Dobra

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej w czasie Pandemii [FILM]

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, mimo panującej pandemii oraz związanym z tym obostrzeń, nadal można adoptować psa czy kota.

Opublikowane

w dniu

Jak mówi Katarzyna Hermanowicz, dyrektor Schroniska, w schronisku przebywa obecnie 40 psów i 51 kotów gotowych do adopcji. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie, by zdecydować o adopcji psa czy też kota. Schronisko w Dobrej funkcjonuje już niemal 10. lat. Jest podawane jako jedno z najlepiej prowadzonych schronisk dla bezdomnych zwierząt w naszym województwie. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim Dom Kota, gdzie w dwóch ocieplanych pomieszczeniach swoje miejsce znajdują koty przeznaczone do adopcji. Jedno pomieszczenie przeznaczone jest dla kotów przyzwyczajonych do mieszkań, z drugiego koty mają możliwość wyjścia na zewnątrz.

Mimo pandemii działamy nadal – mówi Katarzyna Hermanowicz. Można również dostarczać niezbędną karmę dla psów i kotów. Potrzebujemy też koców dla naszych piesków.

Czytaj dalej

Powiat Policki

Schronisko dla zwierząt dziękuję mikołajom

Wszystkim Świętym Mikołajom, tym małym, średnim i dużym składamy serdeczne podziękowania za podarunki, którymi obdarzyliście naszych podopiecznych w okresie przedświątecznym. Dziękujemy przede wszystkim za to, że pamiętaliście o nas !

Opublikowane

w dniu

Dziękujemy za karmę suchą i puszki dla psiaków i kociaków, dziękujemy również za legowiska, koce, kołdry, ręczniki, zabawki. Wszystkie mikołajowe prezenty jeżeli już nie zostały wykorzystane, na pewno niebawem zagoszczą w boksach i klatkach u naszych podopiecznych. 

Grudzień, to również miesiąc kociej adopcji. Nowe domy znalazło aż 39 kotów!!! poszczęściło się również psiakom. Ośmiu szczęściarzy cieszy się teraz zapachem domowej choinki i spacerami z nowym Panem. 

Kłaniamy się nisko, pięknie dziękujemy i życzymy Państwu zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Zaglądajcie do nas!

Katarzyna Hermanowicz

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie