Psiaki i Kociaki

Kolejne psiaki do adopcji w Schronisku w Dobrej

Redakcja powiatpolicki.info wraz ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, rozpoczyna akcję promowania adopcji psów znajdujących się w Schronisku. Co tydzień publikować będziemy zdjęcia i informacje o psiakach czekających na swój dom. Pragniemy w ten sposób zachęcić do adopcji psa. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 508 222 247.

Opublikowane

w dniu

PAKO

Pako choć niewielkiej postury to ma siłę dorodnego byczka. Sprawny, energiczny i prężny zadowoli człowieka który lubi aktywny tryb życia. Chętnie nawiązuje relacje z człowiekiem, jest ufny i pogodny. Z brykajacego wesołka w minute zamienia się w uroczego przytulasa spragnionego pieszczot. Z racji temperamentu ma zadatki do psiego sportu. Z innymi psami się dogaduje. Szybko się pobudza i manifestuje swoją radość z obecności człowieka poprzez zaczepianie i obskakiwanie więc polecamy do rodziny ze starszymi dziećmi. Pako ma 7 lat i zasługuje na odpowiedzialnych ludzi którzy umiejętnie wprowadzą go pod swój dach. Zapraszamy do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247.

BACHUS

Przedstawiamy naszego kolejnego podopiecznego w typie rasy american staffordshire terrier. Bachus sympatyczny, pogodny pies nastawiony n kontakt i pracę z człowiekiem. Spokojny, zrównoważony, delikatny przy braniu przysmaków. Jednak czasem wychodzi z niego chochlik i dlatego potrzebny mu opiekun znający zachowania i specyfikę tej rasy. Niestety nastawiony negatywnie do innych psów więc powinien być jedynakiem w domu. Miłośnik tych psów wie iż pozytywnie i konsekwentnie poprowadzone okazują się wiernymi i czułymi towarzyszami. Pies dla osoby aktywnej która lubi angażować się w psie sporty i szkolenia. Bachus czeka w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247.

LALKA

Lalka piękna sunia w typie owczarka długowłosego, dziewczynka w wieku około 6 lat, wesoła, towarzyska, skora do zabawy, może zamieszkać w domu z psim towarzyszem, nie jest agresywna, stosunek do kotów jest nam nieznany. Zapraszamy na spacer zapoznawczy 🙂

ŚLINIAK

Piękny, dostojny, elegancki pies w typie american staffordshire terrier. Śliniak to pies dla miłośników tej rasy. Żywy, wytrwały i silny. Kocha długie spacery i pobyt na wybiegu gdzie ceni sobie przestrzeń i oddaje ulubionemu zajęciu aportowaniu piłek. Jest nieufny do obcych, długo zachowuje rezerwę ale kiedy pozna człowieka staje si jego wiernym i lojalnym towarzyszem. Do innych psów jest cięty i powinien być jedynym zwierzęciem w domu. Śliniak wymaga zdecydowania i konsekwencji w prowadzeniu ale nie toleruje przemocy. Mimo potrzeby pewnej ręki można go wiele nauczyć gdyż jest psem pojętnym i układnym. Szukamy dla chłopaka zrównoważonego, opanowanego i pewnego siebie człowieka – przewodnika. Człowieka który zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i stabilności, człowieka który ma wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu psów tej rasy. Śliniak czeka w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247

Reklama

Psiaki i Kociaki

Kotulki, kociaczki, kotunie w kocim przedszkolu!!

Rude, czarne, szare, pręgowane, 50 kocich maluchów, dziewczynek i chłopaków czeka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej na przyszłych właścicieli.

Opublikowane

w dniu

Wszystkie są zaszczepione, odrobaczone, odpchlone i zaczipowane oraz z gwarancją darmowej sterylizacji. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.30-15.30 !!!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

ul. Zwierzyniecka 1
72-003 Dobra
tel. 508 222 247

Czytaj dalej

Gmina Dobra

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej w czasie Pandemii [FILM]

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, mimo panującej pandemii oraz związanym z tym obostrzeń, nadal można adoptować psa czy kota.

Opublikowane

w dniu

Jak mówi Katarzyna Hermanowicz, dyrektor Schroniska, w schronisku przebywa obecnie 40 psów i 51 kotów gotowych do adopcji. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie, by zdecydować o adopcji psa czy też kota. Schronisko w Dobrej funkcjonuje już niemal 10. lat. Jest podawane jako jedno z najlepiej prowadzonych schronisk dla bezdomnych zwierząt w naszym województwie. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim Dom Kota, gdzie w dwóch ocieplanych pomieszczeniach swoje miejsce znajdują koty przeznaczone do adopcji. Jedno pomieszczenie przeznaczone jest dla kotów przyzwyczajonych do mieszkań, z drugiego koty mają możliwość wyjścia na zewnątrz.

Mimo pandemii działamy nadal – mówi Katarzyna Hermanowicz. Można również dostarczać niezbędną karmę dla psów i kotów. Potrzebujemy też koców dla naszych piesków.

Czytaj dalej

Powiat Policki

Schronisko dla zwierząt dziękuję mikołajom

Wszystkim Świętym Mikołajom, tym małym, średnim i dużym składamy serdeczne podziękowania za podarunki, którymi obdarzyliście naszych podopiecznych w okresie przedświątecznym. Dziękujemy przede wszystkim za to, że pamiętaliście o nas !

Opublikowane

w dniu

Dziękujemy za karmę suchą i puszki dla psiaków i kociaków, dziękujemy również za legowiska, koce, kołdry, ręczniki, zabawki. Wszystkie mikołajowe prezenty jeżeli już nie zostały wykorzystane, na pewno niebawem zagoszczą w boksach i klatkach u naszych podopiecznych. 

Grudzień, to również miesiąc kociej adopcji. Nowe domy znalazło aż 39 kotów!!! poszczęściło się również psiakom. Ośmiu szczęściarzy cieszy się teraz zapachem domowej choinki i spacerami z nowym Panem. 

Kłaniamy się nisko, pięknie dziękujemy i życzymy Państwu zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Zaglądajcie do nas!

Katarzyna Hermanowicz

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie