Gmina Nowe Warpno
Wznowienie działalności Przedszkola „Złota Rybka” w Nowym Warpnie
W tym tygodniu Dyrektor Przedszkola „Złota Rybka” w Nowym Warpnie będzie zbierała dane od rodziców kiedy chcieliby, aby dzieci powróciły do placówki. Jest to niezbędne dla celów organizacyjnych. Planowany termin ograniczonego wznowienia działalności przedszkola to 25 maja br.


Gmina Nowe Warpno
Od owieczki do niteczki. Obróbka wełny dla dzieci
Słowiański Park Historyczny w Podgrodziu zaprasza na 2 edycję warsztatów dla dzieci i młodzieży „Od owieczki do niteczki”. Podczas warsztatów przybliżony będzie temat obróbki wełny i lnu z wykorzystaniem metod używanych we wczesnym średniowieczu.
Gmina Nowe Warpno
Leśne dzieci w Podgrodziu
” Leśne dzieci” to kolejne wydarzenie Słowiańskiego Parku Historycznego PODGRODZIE. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać zawody leśne, a także odkryć skarby i tajemnice lasu.
Gmina Nowe Warpno
Podgrodzie: Szukanie kwiatu paproci
Wianki, Kupała, Noc Świętojańska, Sobótka, Palinocka – to nazwy święta obchodzonego przez Słowian w czasie najkrótszej nocy w roku. Wtedy to odprawiano obrzędy, mające zapewnić dobrobyt, urodzaj, zdrowie…. a także miłość.
-
Gmina Kołbaskowo1 tydzień temu
Nowy punkt rekreacyjny w gminie Kołbaskowo
-
Gmina Dobra1 tydzień temu
Rusza przygotowywanie dokumentacji dla obwodnicy Mierzyna
-
Gmina Police1 tydzień temu
Spływ kajakowy Łarpią
-
Gmina Dobra1 tydzień temu
Informacja o dodatku węglowym
-
Zachodniopomorskie1 tydzień temu
Śnięte ryby w rzece Odrze
-
Region1 tydzień temu
Żagle 2022. Przed nami V Festiwal Orkiestr Dętych
-
Kultura1 tydzień temu
Długi weekend na Zamku w Szczecinie. Brak pomysłów na nadchodzący długi weekend? Podpowiadamy!