Gmina Police

Wydarzenia Majowe w Gminie Police

10. Spotkanie Pojazdów Militarnych w Trzebieży, spotkajmy się i porozmawiajmy o Policach, oraz Msza Św. za Ojczyznę. To wydarzenia w Gminie Police podczas tegorocznej majówki.

Opublikowane

w dniu

Majówka w Trzebieży

1 maja o godzinie 11:00 w Trzebieży na polu namiotowym ośrodka GCEiR rozpocznie się 10. Spotkanie Pojazdów Militarnych. Dla wszystkich uczestników imprezy, bezpłatna grochówka.

1 maja

11:00 Rozpoczęcie spotkania z udziałem władz samorządowych

2 Maja dzień flagi – spotkajmy się i porozmawiajmy o Policach

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. To jedno z najmłodszych świąt państwowych, ustanowione w 2004 roku. W tym dniu szczególnie upamiętniamy historię polskich barw narodowych, symboli oraz tradycji patriotycznych. Święto ma również przypominać o poszanowaniu flagi i innych symboli narodowych.

W ten dzień Burmistrz Polic Władysław Diakun wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Rogowskim zapraszają mieszkańców gminy Police do spotkania o godzinie 11:00 przy galerii Hosso, otrzymają Państwo flagietkę Polski jak i możliwość bezpośredniego spotkania z władzami samorządowymi.

3 Maja msza za ojczyznę

3 Maja Polska i Polacy na całym świecie obchodzą święto narodowe upamiętniające przyjęcie w 1791 r. pierwszej w Europie i drugiej na świecie spisanej konstytucji.

Z tej okazji co roku w Kościele pod wezwaniem św. Kazimierza w Policach o godzinie 12:00 odbędzie się msza w intencji ojczyzny w której udział bierze Pan Burmistrz Władysław Diakun wraz z przedstawicielami samorządu.

Władze samorządowe o godzinie 11:40 złożą kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II, oraz pomnikiem solidarności.

Reklama

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej

Gmina Police

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia sensoplastyki

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne, podczas których wykorzystuje się produkty spożywcze wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków i zapachów. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę zajęcia z zakresu sensoplastyki wspierają kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

Opublikowane

w dniu

Na najbliższe zajęcia – prowadzone przez Justynę Gajdziel – MOK zaprasza już 16 maja oraz 6 czerwca o 10:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 miesięcy do 4 lat oraz ich opiekunów. Zabawa może być brudna, więc koniecznie trzeba przygotować ubranie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Cena: 20 zł

Zapisy przez strefę zajęć www.mokpolice.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokpolice.pl

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie