Gmina Police

Wycieczka po Odessie

Opublikowane

w dniu

[lead]Podopieczni i absolwenci Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży uczestniczyli w międzynarodowych warsztatach filmowo – fotograficznych w Odessie na Ukrainie. Projekt realizowany był we współpracy z Salezjańskim Centrum Młodzieżowym DON BOSCO z Odessy.[/lead]
Młodzież podczas wymiany tworzyła w polsko – ukraińskich grupach produkcje filmowe i fotograficzne. Grupa filmowa nagrała krótki film „Wycieczka po Odessie”, którego internetowa premiera odbędzie się już za kilka dni na kanale YT MOW Trzebież. Chłopcy i dziewczęta pracujący w tej grupie chcieli pokazać w filmie to, co ich zdaniem w Odessie jest wyjątkowe i warte zwiedzenia. Inni uczestnicy pracowali nad produkcją fotograficzno – filmową w technice fotografii poklatkowej. Efektem ich pracy jest teledysk o obliczach wolności, który również wkrótce dostępny będzie w sieci.

Wspólna praca twórcza młodzieży z Polski i Ukrainy to doskonała okazja do rozwijania swoich zainteresowań, wzajemnego poznania, a także doświadczania podobieństw i różnic kulturowych. Tygodniowy pobyt w Odessie dał uczestnikom z Polski okazję do poznania rzeczywistości życia na Ukrainie. Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z Polsko – Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Reklama

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej

Gmina Police

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia sensoplastyki

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne, podczas których wykorzystuje się produkty spożywcze wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków i zapachów. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę zajęcia z zakresu sensoplastyki wspierają kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

Opublikowane

w dniu

Na najbliższe zajęcia – prowadzone przez Justynę Gajdziel – MOK zaprasza już 16 maja oraz 6 czerwca o 10:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 miesięcy do 4 lat oraz ich opiekunów. Zabawa może być brudna, więc koniecznie trzeba przygotować ubranie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Cena: 20 zł

Zapisy przez strefę zajęć www.mokpolice.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokpolice.pl

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie