Sport

Siatkówka. Sprzedaż biletów na mecz z Radomką

Od poniedziałku, 21 września br. o godzinie 12:00 rusza sprzedaż biletów na mecz z E.Leclerc Moya Radomką Radom.

Opublikowano

w dniu

Pierwsze dwa dni sprzedaży zarezerwowane są wyłącznie dla osób posiadających karnety w sezonie 2019/20. Od środy ruszy otwarta sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych.

Ceny biletów to 10 złotych za ulgowy i 20 złotych za normalny. Sprzedaż prowadzona jest WYŁĄCZNIE DROGĄ INTERNETOWĄ przez portal abilet.pl.

Dostępne są miejsca na trybunach górnych, trybuny dolne zostały wyłączone z użytku ze względu na przepisy sanitarne związane z koronawirusem.

Instrukcja kupna biletu:

1. Logujemy się na stronie chemik.abilet.pl
2. Wchodzimy na wydarzenie Grupa Azoty Chemik Police vs E.Leclerc Radomka Radom
3. Wciskamy KUP BILET
4. Aby przejść do zakupu należy podać kod pierwokupu znajdujący się na karnecie z poprzedniego sezonu.
5. Przejdź do zakupu biletu.
6. Wybieramy miejsce.
7. Dodajemy do koszyka.
8. Akceptacja regulaminu i oświadczenia uczestnika wydarzenia.
9. Finalizacja zakupu.

Spotkanie zaplanowane jest na 27 września (niedziela) o godzinie 20:30 w Policach.

Sport

Chemik przegrywa z Sokołem Kleczew

Chemik w meczu XII kolejki III ligi przegrał na własnym boisku z Sokołem Kleczew 0:2.

w dniu

Mecz zaczął się pechowo dla naszej drużyny. W 8 minucie meczu po kontrze goście zdobyli bramkę, a jej autorem był doświadczony Zagdański. Nasza drużyna próbowała gonić wynik i miała dwie dobre okazje do zdobycia bramki na 1:1. Jednak swoich szans nie wykorzystali Mateusz Jakubiak i Mikołaj Midzio.

Po zmianie stron więcej z gry miał nasz zespół, który zepchnął do defensywy drużynę Sokoła. W 55 minucie powinno być 1:1. Jednak strzał Mikołaja Midzio końcówkami palców obronił golkiper gości.

Niestety w 60 minucie Sokół przeprowadził kontrę, po której swoją drugą bramkę w meczu zdobył Zagdański. Żółtozieloni do końca meczu próbowali odmienić przebieg spotkania i mieli ku temu doskonałe okazje. Swoich dwóch szans sam na sam nie wykorzystał Sebastian Rudnik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla Sokoła.

W następnej kolejce chemicy zmierzą się na wyjeździe z Unią Janikowo

Chemik: Brzozowski – Jakubiak, Telicki, Siluk, Klimkowicz(82′ Kowalczyk D.), Mykhailovskyy(74′ Korzec), Stolz(61′ Rudnik), Ława, Świder(69′ Świder), Jałoszyński, Midzio

Czytaj dalej

Sport

Mecz Chemik Police – Sokół Kleczew w Chemik TV

Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Dlatego wychodząc na przeciw kibicom Chemika Police, przeprowadzona zostanie relację live z meczu Chemika z Sokołem na klubowym kanale YouTube!

w dniu

Link do Relacji Live

Sport

Poważna kontuzja Wilmy Salas

Wilma Salas źle wylądowała po jednym z ataków w trakcie niedzielnego meczu w Policach. Przyjmująca złapała się za kolano i z dużym bólem została zniesiona z boiska. Dzień później przeszła wszystkie wymagane badania.

w dniu

Wilma ma poważne uszkodzenia kolana, które wymagają operacji. Przy sportach skocznościowych tego typu kontuzje są niestety często spotykane. Wilmę czeka zabieg, a później długa rehabilitacja. Szacowany czas powrotu do sportu to minimum sześć miesięcy, ale każdy przypadek jest indywidualny, więc wspomniany okres może się wydłużyć – mówi Maciej Karaczun, lekarz Chemika.

Zapytaliśmy, czy wpływ na tak poważny uraz może mieć długa przerwa spowodowana pandemią.

Nie można wszystkiego zrzucić na pandemię. W normalnym, niepandemicznym czasie również spotykamy takie kontuzje. Z drugiej jednak strony, sport lubi regularność. Przerwy sprzyjają urazom, dlatego nie można wykluczyć, że pandemia dołożyła swoją cegiełkę – kończy.