Gmina Police

Piotr Madrak Mistrzem Polski

Opublikowane

w dniu

[lead]Pod koniec września odbyły się Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu Ne Waza w Sochaczewie , które są eliminacjami do Kadry Narodowej. Mistrzostwa Polski odbywały się w dwóch dywizjach Gi – w kimonach i No Gi bez kimon. W sobotę Piotr Madrak, który trenuje zaledwie od 2 lat w Polickim Hulk Team Police a od lutego 2019r. otrzymał powołanie do kadry narodowej stoczył 3 walki w kimonie w kategorii U15 wadze -55 kg.[/lead]

Pierwszą walkę zakończył przed czasem zaledwie po 4 sek stosując technikę kończąca tzw. „balachę”. Kolejne dwie walki również skończył przed czasem przez balachę, drugą po 48 sekundach a trzecią po 35 sekundach zdobywając Mistrzostwo Polski GI Ne Waza 2019r.

W niedzielę Piotr przystąpił do walk w formule bez kimon No Gi . W tym dniu również tocząc 3 walki i ponownie wygrywając przed czasem. Wszystkie poszły ponownie po jego myśli i pierwszą zakończył przed czasem już po 52 sek ponownie balachą. Druga stoczona walka trwała trochę 1 min i 12 sek. Ostatnia finałowa była najtrudniejszą w całych mistrzostwach najpierw obalił przeciwnika i zdobył 2 punkty następnie przeciwnik próbował założyć balachę Piotrowi ale uciekł z opresji i najpierw zastosował technikę duszenia tzw. trójkąt z którego po 1 min 36 sek wyciągnął „ balachę”. Ponownie zdobywając 1 miejsce.

Wygrane Mistrzostwa Polski Ne Waza w Sochaczewie poskutkowały ponownym powołaniem tym razem na Mistrzostwa Europy No Gi w dniach 13-15 grudnia 2019r. , które odbędą się w Gliwicach.
Ponadto Piotr Madrak 19 października br wziął udział w IV Drawskim Turniej Brazyliskiego Jiu-Jitsu „World Technix Cup” gdzie ponownie nie dał szans rywalom zdobywając dwukrotnie 1 miejsce w kimonach oraz bez kimon.

W dniach 9-10 listopada 2019r. Piotr Madrak wraz z klubem wybiera się do Katowic na kolejne mistrzostwa szlifując formę przed najważniejszymi zawodami do końca roku, gdzie wystąpi z orłem na piersi tj. Mistrzostwami Europy.

Reklama

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej

Gmina Police

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia sensoplastyki

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne, podczas których wykorzystuje się produkty spożywcze wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków i zapachów. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę zajęcia z zakresu sensoplastyki wspierają kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

Opublikowane

w dniu

Na najbliższe zajęcia – prowadzone przez Justynę Gajdziel – MOK zaprasza już 16 maja oraz 6 czerwca o 10:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 miesięcy do 4 lat oraz ich opiekunów. Zabawa może być brudna, więc koniecznie trzeba przygotować ubranie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Cena: 20 zł

Zapisy przez strefę zajęć www.mokpolice.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokpolice.pl

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie