Gmina Police

Piotr Madrak Mistrzem Polski

Opublikowane

w dniu

[lead]Pod koniec września odbyły się Mistrzostwa Polski Ju-Jitsu Ne Waza w Sochaczewie , które są eliminacjami do Kadry Narodowej. Mistrzostwa Polski odbywały się w dwóch dywizjach Gi – w kimonach i No Gi bez kimon. W sobotę Piotr Madrak, który trenuje zaledwie od 2 lat w Polickim Hulk Team Police a od lutego 2019r. otrzymał powołanie do kadry narodowej stoczył 3 walki w kimonie w kategorii U15 wadze -55 kg.[/lead]

Pierwszą walkę zakończył przed czasem zaledwie po 4 sek stosując technikę kończąca tzw. „balachę”. Kolejne dwie walki również skończył przed czasem przez balachę, drugą po 48 sekundach a trzecią po 35 sekundach zdobywając Mistrzostwo Polski GI Ne Waza 2019r.

W niedzielę Piotr przystąpił do walk w formule bez kimon No Gi . W tym dniu również tocząc 3 walki i ponownie wygrywając przed czasem. Wszystkie poszły ponownie po jego myśli i pierwszą zakończył przed czasem już po 52 sek ponownie balachą. Druga stoczona walka trwała trochę 1 min i 12 sek. Ostatnia finałowa była najtrudniejszą w całych mistrzostwach najpierw obalił przeciwnika i zdobył 2 punkty następnie przeciwnik próbował założyć balachę Piotrowi ale uciekł z opresji i najpierw zastosował technikę duszenia tzw. trójkąt z którego po 1 min 36 sek wyciągnął „ balachę”. Ponownie zdobywając 1 miejsce.

Wygrane Mistrzostwa Polski Ne Waza w Sochaczewie poskutkowały ponownym powołaniem tym razem na Mistrzostwa Europy No Gi w dniach 13-15 grudnia 2019r. , które odbędą się w Gliwicach.
Ponadto Piotr Madrak 19 października br wziął udział w IV Drawskim Turniej Brazyliskiego Jiu-Jitsu „World Technix Cup” gdzie ponownie nie dał szans rywalom zdobywając dwukrotnie 1 miejsce w kimonach oraz bez kimon.

W dniach 9-10 listopada 2019r. Piotr Madrak wraz z klubem wybiera się do Katowic na kolejne mistrzostwa szlifując formę przed najważniejszymi zawodami do końca roku, gdzie wystąpi z orłem na piersi tj. Mistrzostwami Europy.

Reklama

Gmina Police

Uroczyste otwarcie terenów wypoczynkowych nad Łarpią

We wtorek 18 lipca burmistrz Polic wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyście otworzył tereny rekreacyjne nad Łarpią.

Opublikowane

w dniu

W bezpośrednim sąsiedztwie starówki ze zrewitalizowaną zabudową zabytkową rozbudowano i zagospodarowano tereny nadwodne z miejscami cumowania kajaków. Atrakcyjne przyrodniczo tereny z dostępem do wody, połączono ciągami pieszymi i rowerowymi wraz z miejscami rekreacji w sposób zapewniający integracyjne miejsca wypoczynku i rekreacji, organizacji wspólnych imprez zarówno dla najmłodszych, jak i seniorów.

Obiekt, który dzisiaj oficjalnie otwieramy, jest kolejnym etapem realizacji rewitalizacji Starego Miasta oraz zwieńczeniem ponad 20-letniej współpracy z miastem Pasewalk – powiedział burmistrz Polic Władysław Diakun.

Czytaj dalej

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie