Gmina Police

Filip Janowski zwyciężył w IV Biegu Neptuna w Trzebieży

Opublikowane

w dniu

[lead]16 minut i 11 sekund potrzebował Filip Janowski, by zwyciężyć w IV Biegu Neptuna, który odbył się w niedzielę w Trzebieży. Na starcie Biegu Głównego zameldowało się ponad 470 zawodników. Dystans 5 kilometrów jako pierwszy pokonał Filip Janowski ze Szczecina (16 min. 11 s.). Drugie miejsce zajął Michał Hulewicz z Gorzowa Wielkopolskiego (16 min. 35 s.), a miejsce trzecie Arkadiusz Minko ze Szczecina (17 min. 14s.)[/lead]

Wśród kobiet triumfowała Barbara Pochranowicz z Dębna, która dystans 5 kilometrów pokonała o czasie 19 minut i 55 sekund. Drugie miejsce zajęła Justyna Romej ze Szczecina (20 min. 1 s.), a miejsce trzecie Anna Sidorowicz ze Szczecina (21 min. 9 s.).

IV Bieg Neptuna to także rywalizacja w kategorii Nordic Walking, biegi dla dzieci oraz CHALLENGE RUN – „Bieg syren i trytonów” .

Organizatorem IV Biegu Neptuna był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach przy współudziale UKL „Ósemka” Police, Ośrodka Lekkiej Atletyki w Szczecinie i Radnego Rady Miejskiej w Policach Artura Echausta.

Jednym ze sponsorów imprezy był Powiat Policki. Nagrody wręczała Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, Burmistrz Polic Władysław Diakun, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach Waldemar Echaust, Radni Rady Miejskiej w Policach Artur Echaust i Damian Walczak oraz Aleksander Doba.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Organizatora: Bieg Neptuna 2019

[signature]Mateusz Frąckowiak
Starostwo Powiatowe
Foto: Mateusz Frąckowiak, Fotografia sportowa – Dulny foto

[/signature]

Reklama

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej

Gmina Police

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia sensoplastyki

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne, podczas których wykorzystuje się produkty spożywcze wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków i zapachów. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę zajęcia z zakresu sensoplastyki wspierają kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

Opublikowane

w dniu

Na najbliższe zajęcia – prowadzone przez Justynę Gajdziel – MOK zaprasza już 16 maja oraz 6 czerwca o 10:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 miesięcy do 4 lat oraz ich opiekunów. Zabawa może być brudna, więc koniecznie trzeba przygotować ubranie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Cena: 20 zł

Zapisy przez strefę zajęć www.mokpolice.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokpolice.pl

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie