Sport

Bilety na sezon siatkówki kobiet. Bez możliwości zakupu karnetów

Ze względu na panującą pandemię i czasy, w których trudno jest przewidzieć najbliższą przyszłość, Grupa Azoty Chemik Police nie zdecydował się na wprowadzenie karnetów na sezon 2020/21.

Opublikowano

w dniu

Na każde spotkanie domowe uruchomiony zostanie system sprzedaży biletów. Posiadacze karnetów na sezon 2019/20 otrzymają jeden dzień przedsprzedaży wejściówek. 

Sprzedaż i przedsprzedaż biletów prowadzone będą wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem systemu abilet. Zakup w przedsprzedaży możliwy będzie po podaniu kodu pierwokupu karnetu na sezon 19/20. 

Ceny biletów na spotkania Tauron Ligi to 10 złotych (ulgowy) i 20 złotych (normalny). Bilety obowiązują wyłącznie na trybuny górne (1,2,3,4). Trybuny dolne zostaną wyłączone z użytku. 

Ze względu na wymogi sanitarne, do wolnej sprzedaży przeznaczone zostanie 50% miejsc sektorów 1,2,3 i 4. 

Podczas meczów Chemika w roli gospodarza wprowadzimy szereg zasad bezpieczeństwa. Pełen regulamin dostępny będzie na stronie systemu abilet.pl. Prosimy, aby każdy kupujący wejściówkę zapoznał się z regulaminem. 

W przypadku zniesienia obostrzeń sanitarnych klub poda informację dotyczącą procesu sprzedaży karnetów. Posiadacze karnetów z zeszłego sezonu będą mieli pierwszeństwo zakupu.

Sport

Chemik przegrywa z Sokołem Kleczew

Chemik w meczu XII kolejki III ligi przegrał na własnym boisku z Sokołem Kleczew 0:2.

Opublikowano

w dniu

Mecz zaczął się pechowo dla naszej drużyny. W 8 minucie meczu po kontrze goście zdobyli bramkę, a jej autorem był doświadczony Zagdański. Nasza drużyna próbowała gonić wynik i miała dwie dobre okazje do zdobycia bramki na 1:1. Jednak swoich szans nie wykorzystali Mateusz Jakubiak i Mikołaj Midzio.

Po zmianie stron więcej z gry miał nasz zespół, który zepchnął do defensywy drużynę Sokoła. W 55 minucie powinno być 1:1. Jednak strzał Mikołaja Midzio końcówkami palców obronił golkiper gości.

Niestety w 60 minucie Sokół przeprowadził kontrę, po której swoją drugą bramkę w meczu zdobył Zagdański. Żółtozieloni do końca meczu próbowali odmienić przebieg spotkania i mieli ku temu doskonałe okazje. Swoich dwóch szans sam na sam nie wykorzystał Sebastian Rudnik. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla Sokoła.

W następnej kolejce chemicy zmierzą się na wyjeździe z Unią Janikowo

Chemik: Brzozowski – Jakubiak, Telicki, Siluk, Klimkowicz(82′ Kowalczyk D.), Mykhailovskyy(74′ Korzec), Stolz(61′ Rudnik), Ława, Świder(69′ Świder), Jałoszyński, Midzio

Fot. Ariel Szydłowski

Czytaj dalej

Sport

Mecz Chemik Police – Sokół Kleczew w Chemik TV

Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Dlatego wychodząc na przeciw kibicom Chemika Police, przeprowadzona zostanie relację live z meczu Chemika z Sokołem na klubowym kanale YouTube!

Opublikowano

w dniu

Link do Relacji Live

Czytaj dalej

Sport

Poważna kontuzja Wilmy Salas

Wilma Salas źle wylądowała po jednym z ataków w trakcie niedzielnego meczu w Policach. Przyjmująca złapała się za kolano i z dużym bólem została zniesiona z boiska. Dzień później przeszła wszystkie wymagane badania.

Opublikowano

w dniu

Wilma ma poważne uszkodzenia kolana, które wymagają operacji. Przy sportach skocznościowych tego typu kontuzje są niestety często spotykane. Wilmę czeka zabieg, a później długa rehabilitacja. Szacowany czas powrotu do sportu to minimum sześć miesięcy, ale każdy przypadek jest indywidualny, więc wspomniany okres może się wydłużyć – mówi Maciej Karaczun, lekarz Chemika. 

Zapytaliśmy, czy wpływ na tak poważny uraz może mieć długa przerwa spowodowana pandemią. 

Nie można wszystkiego zrzucić na pandemię. W normalnym, niepandemicznym czasie również spotykamy takie kontuzje. Z drugiej jednak strony, sport lubi regularność. Przerwy sprzyjają urazom, dlatego nie można wykluczyć, że pandemia dołożyła swoją cegiełkę – kończy.

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie