Sport

W meczu IX kolejki A klasy piłkarze Chemika II Police pokonali na własnym stadionie Hanzę Goleniów 5:0.

Opublikowane

w dniu

[lead]Policzanie odnieśli przekonywujące zwycięstwo ale na pierwsze trafienie trzeba było czekać aż do 26 minuty meczu. Wtedy to Maciej Moroza zagrał do niepilnowanego Paprockiego, który pokonał golkipera Hanzy. [/lead]

W 42 minucie meczu było 2:0. Na listę strzelców wpisał się Jarosław Jóźwiak, dla którego było to pierwsze trafienie z trzech jakie odnotował w tym meczu.

Po przerwie Chemicy niepodzielnie dominowali. Na 3:0 podwyższył Jóźwiak, a zaledwie 120 sekund później było już 4:0 po golu Sebastiana Rudnika. Wynik spotkania ustalił Jóźwiak, wykorzystując jedenastkę.

Chemik: Rechtziegel – Klimkowicz, Iwański (46 Jasik), Lewandowski, Jałoszyński (60 Sikorski), M. Kowalczyk, Moroza, Jóźwiak (75 Grzesło), Paprocki, Rudnik(70 Kustiaiev)

W pozostałych spotkaniach Ehrle dobra pokonało 3:2 Zryw Kołbaskowo, Czarni Szczecin nieoczekiwanie pokonali Wołczkowo/Bezrzecze 3:2, Aquila wygrała 4:0 z Lęsnikiem Kliniska, Kasta Majowe uległa 1:4 Wielgowi, a Center Goleniów przegrał u siebie z Arkonią Szczecin 0:3.