Trzynaście bramek juniorów Chemika. Strzelali jak na treningu

Dobry trening strzelecki urządzili sobie juniorzy starsi trenera Mariusza Szmita. Młodzi Chemicy na własnym stadionie rozbili Akademię Piłkarską Kotwica Kołobrzeg 13:0.

Dominacja naszej drużyny była ogromna, a goście z Kołobrzegu nie potrafili ani przez chwilę podjąć równej walki. Taka różnica w poziomach jak podczas niedzielnego spotkania to jednak nic dobrego. Nauczyć się czegokolwiek w rywalizacji z tak słabym przeciwnikiem raczej nie sposób. Z kolei pokonanym w takich rozmiarach może na dobre odechcieć się uprawiania futbolu.

Wynik meczu w 14 minucie odtworzył Bartosz Nizio. Akcję zapoczątkował Daniel Kowalczyk, który minął trzech zawodników Kotwicy podał do niepilnowanego Dominika Dąbrowskiego, a ten wyłożył piłkę do pustaka Bartoszowi Nizio. Pięć minut później było już 2:0 dla Chemików, tym razem na listę strzelców wpisał się Dominik Dąbrowski. Kolejne trzy bramki padały po uderzeniach Bartka Nizio, a wynik na 6:0 po pierwszych 45 minutach gry ustalił Daniel Kowalczyk, który wykorzystał rzut karny.

Po przerwie Chemicy dołożyli jeszcze siedem trafień i mecz zakończył się wynikiem 13:0. A mógł nawet jeszcze większym zwycięstwem policzan.

W następnej kolejce nasi juniorzy zagrają na wyjeździe z Gwardią Koszalin. DJ

Chemik – Kotwica 13:0 (6:0)

Bramki: Nizio 14, 27, 29, 36, 57, Dąbrowski 19, Kowalczyk 38, 54, 60, Siembida 47, 49, 89, Szala 80.

Chemik: Kazimierczak (46 Paska) – Cholewiński, Nowakowski (55 Kuriata), Bobel, Szczytniewski (46 Siembida), Dybus, Witkowski (46 Szala), Kisieliński, D. Kowalczyk, Dąbrowski (55 Dolak), Nizio