Tanowia wygrała po raz pierwszy

[lead]W piątej kolejce klasy okręgowej Tanowia odniosła swoje pierwsze zwycięstwo. Beniaminek pewnie pokonał Spartę Gryfice. Tanowia dopisała sobie trzy punkty, dzięki czemu jej strata do lokalnego rywala z Mierzyna zmniejszyła się do zaledwie jednego oczka. Mierzynianka nie zdołała skutecznie przeciwstawić Piastowi Chociwel. Decydujące dla końcowego wyniku miały cztery minuty pod koniec pierwszej części gry. W 40 i 43 minucie Wieliczko dwukrotnie pokonał Jurka co podłamało naszą drużynę. [/lead]

Tanowia – Sparta Gryfice 4:2 (2:0)

Bramki: Maśniak 16, 71, Garlej 22, Padoł 90+2 – Siemionow 47, Pałka 59.

Tanowia: Owczarzak – Sowiński, Szymański (90 Padoł), Maślewski, Ociepa, Pacholski, Zukierski, Maśniak, Garlej, Kaczorowski (65 Nowakowski), P. Rajmer.

Piast Chociwel – Mierzynianka 3:1 (2:0)

Bramki: Wieliczko 40, 43, Żaba 56 – M. Jęśko 85

Mierzynianka: Jurek – Makowski, T. Jęśko, M. Jęśko, Kołtunowski (75 Soiński), Lipski (84 Kaczorowski), Lubiński (80 Bartoszewicz), Olechowski, Pajkowski, Tchórzewski (46 Włodarski), Zima.

Wyniki 5. kolejki: Orzeł – Stal 2:2, Prawobrzeże – Pomorzanin 0:1, Polonia – Jeziorak 3:1, Mewa – Wicher 2:1, Światowid – Iskra 0:3, Wybrzeże – Zorza 1:1.

Grupa południowa

Wyniki 5. kolejki: Stal – Drawa 5:2, Unia – Gavia 2:0, Dąb – Kłos 2:1, Orkan – Sokół 5:1, Czcibor – Iskra 3:0, Piast – Energetyk 0:4, Biali – Osadnik 1:3, Morzycko – Odra 3:1.