Sport

Siatkarski spacerek z Legionowią

Opublikowane

w dniu

[lead]Grupa Azoty Chemik Police bardzo pokonał DPD Legionovię Legionowo w trzech setach. Nasza drużyna z kompletem wygranych znajduje się na drugiej pozycji w tabeli. [/lead]

Policzanki od pierwszego gwizdka sędziego narzuciły swój styl gry, o czym najlepiej świadczy wynik premierowej odsłony, w której oddały rywalkom zaledwie 12 punktów. W drugim secie ekipa gości zaprezentowała się z dużo lepszej strony, jednak to wciąż nie wystarczyło, by przejąć inicjatywę. Policzanki wciąż utrzymywały wysoką dyspozycję, nie dając Legionovii żadnych szans.

Trzeci set przypominał pierwszą odsłonę. W efekcie mecz zakończył się bardzo szybko bezdyskusyjnym zwycięstwem 3:0.

Najlepszą siatkarką spotkania uznano Gyselle Silvę. Kubanka zapisała na swoim koncie 16 punktów.

Kolejne spotkanie w Policach już w najbliższą sobotę. Podopieczne Ferhata Akbasa zmierzą się z Wisłą Warszawa. Początek o godzinie 18.

Grupa Azoty Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo 3:0 (25:12, 25:20, 25:15)

Chemik: Silva (16), Salas (12), Trushkina (9), Mędrzyk (7), Wasilewska (8), Kowalewska (1), Maj-Erwardt (l.)