Gmina Kołbaskowo
Ruszyły prace na inwestycji w Ustowie, obecnie wykonawca, firma Strabag, frezuje tu nawierzchnię
Obowiązuje ruch jednokierunkowy z wjazdem od strony ul. Krygiera, przez całą miejscowość Ustowo. Objazd natomiast jest poprowadzony drogą gminną przez ul. Kasztanową. Organizacja ruchu nie dotyczy autobusów komunikacji miejskiej, które jeżdżą standardowo.
Gmina Kołbaskowo
Kluczowa inwestycja drogowa w Gminie Kołbaskowo – umowa podpisana
W ramach rozwijającej się infrastruktury drogowej w Kołbaskowie podpisano umowę na budowę nowej drogi gminnej, która połączy miejscowości Rajkowo i Będargowo. Inwestycja ta nabiera szczególnego znaczenia ze względu na planowane powstanie zachodniej obwodnicy Szczecina, do której nowa trasa będzie stanowić istotny wjazd. Na budowę drogi, której długość przekroczy 2 kilometry, złoży się konsorcjum dwóch firm: Tormel Sp. z o.o. i Stanled I Sp. z o.o.
Gmina Kołbaskowo
Rewitalizacja parku dworskiego w Ostoi trwa mimo zimowych warunków
Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, prace związane z rewitalizacją parku dworskiego w Ostoi intensywnie postępują. Na wysokości odpowiadającej jedenastemu piętru, pracownicy firmy Usługi Budowlane Wiesław Furtak z Szczecina prowadzą cięcie i pielęgnację rozłożystych gałęzi. Zadaniem ekipy jest nie tylko poprawienie estetyki tego historycznego miejsca, ale także zagwarantowanie bezpieczeństwa drzewostanowi.
Gmina Kołbaskowo
Recital Zbigniewa Zamachowskiego w Przecławiu – muzyczne emocje i niepowtarzalna atmosfera
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu ma zaszczyt zaprosić na niezwykły wieczór muzyczny, który odbędzie się w sobotę, 22 lutego. O godzinie 19:00, słynny aktor i artysta estradowy, Zbigniew Zamachowski, wejdzie na scenę, by dostarczyć publiczności muzycznych przeżyć w ramach swojego recitalu.
-
Gmina Kołbaskowo3 dni temu
Niebezpieczne zdarzenie w szkole w gminie Kołbaskowo
-
Powiat Policki1 tydzień temu
Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Policach
-
Gmina Police1 tydzień temu
Inicjatywa ochrony brzegów Trzebieży: Spotkanie w sprawie przeciwdziałania skutkom żywiołów
-
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police1 tydzień temu
Historyczny rozładunek soli potasowej w polickim Porcie Morskim
-
Powiat Policki1 tydzień temu
Powiat Policki po raz kolejny zachęca do skorzystania z projektu „Wspieraj lokalnie. Przekaż 1,5 %”
-
Gmina Kołbaskowo1 tydzień temu
Szkoła w Przylepie na drugim miejscu w konkursie Edu.Przestrzenie [WIDEO]
-
Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police2 dni temu
Polimery Police: Grupa Azoty i Orlen planują zakończyć do końca I kwartału br. negocjacje w zakresie potencjalnego przejęcia Grupy Azoty Polyolefins
-
Gmina Kołbaskowo1 tydzień temu
Mammobus ponownie w Przecławiu – bezpłatne badania mammograficzne [FILM]