Sport

Rezerwy gromią

Opublikowane

w dniu

[lead]W kolejnym meczu kontrolnym grające w B-klasie rezerwy Chemika Police rozgromiły Znicz Niedźwiedź 9:1.[/lead]

Pierwsza połowa meczu nie przewidywała aż tak wysokiego wyniku.Chemicy prowadzili grę, zdobyli dwie bramki, ale goście odpowiedzieli bramką i do przerwy było 2:1.

Po zmianie stron rywale wyraźnie opadli z sił, co przełożyło się na bardzo wynik.

Bramki dla Chemika zdobyli Daniel Kowalczyk 3, Maciej Paprocki 2, Dawid Zieliński 2, Andrij Lavryk i Michał Janicki.

Jedyną bramkę dla gości zdobył zawodnik Chemika Dawid Zieliński. I co ciekawe nie była to bramka samobójcza! Dawid w pierwszej połowie zagrał w barwach Znicza z powodu spóźnienia się grupy zawodników gości.

Chemik: Serdyński – Białek, Janicki, Woś, Iwański, Paprocki, Lewandowski, Kadrzyński, Kustiaev, Lavryk, Rogowski. Grali także: Chopcia, Zieliński, Wypych, D. Kowalczyk, Wieczorek