Gmina Police

Pożegnano odchodzących na emeryturę

Przy akompaniamencie utworów granych przez uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie, w ubiegły piątek odbyło się pożegnanie grupy byłych pracowników Grupy Azoty Police, odchodzących na emeryturę.

Opublikowane

w dniu

– Wasze zasługi i Wasz wkład w budowanie potęgi zakładów chemicznych jest widoczny, będzie widoczny – mówił podczas spotkania z odchodzącymi pracownikami, prezes Grupy Azoty, dr Wojciech Wardacki.

W polickim hotelu „Dobosz”, pracowników odchodzących na zasłużoną emeryturę, uroczyście pożegnał w ubiegły piątek zarząd Grupy Azoty Police. Dyplomy z podziękowaniem za długoletnią pracę wręczał prezes Grupy Azoty, dr Wojciech Wardacki oraz Mariusz Grab, prezes Grupa Azoty Police Serwis Spółka z o.o.

– Dzięki, między innymi Wam, możemy dzisiaj przystępować do kolejnego etapu budowy drugich Polic, bo przecież przychody będą podwajane – dodał prezes Wardacki. Włąśnie dzisiaj podpisaliśmy umowę ze spółką Lotos, kolejnym podmiotem, który zainwestuje w budowę Polimeró Police.

W uroczystości pożegnania pracowników, odchodzących na emeryturę, wzięły udział siatkarki Grupy Azoty Chemik Police, z którymi wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Reklama

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej

Gmina Police

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia sensoplastyki

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne, podczas których wykorzystuje się produkty spożywcze wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków i zapachów. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę zajęcia z zakresu sensoplastyki wspierają kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

Opublikowane

w dniu

Na najbliższe zajęcia – prowadzone przez Justynę Gajdziel – MOK zaprasza już 16 maja oraz 6 czerwca o 10:00. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 7 miesięcy do 4 lat oraz ich opiekunów. Zabawa może być brudna, więc koniecznie trzeba przygotować ubranie na zmianę zarówno dla dzieci, jak i dla opiekunów.

Cena: 20 zł

Zapisy przez strefę zajęć www.mokpolice.pl

Więcej informacji na stronie internetowej www.mokpolice.pl

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie