Polityka prywatności

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszego serwisu, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje. Dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest właściciel serwisu powiatpolicki.info firma Wydawnictwo Świstak Sp. z o.o. (dalej zwanym serwis powiatpolicki.info lub serwis).

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez serwis?

Serwis powiatpolicki.info przetwarza dane osobowe, aby umożliwić swoim użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych.

Komu serwis udostępnia dane osobowe?

Serwis powiatpolicki.info, co do zasady nie udostępnia danych osobowych osobom Trzecim, za wyjątkiem sytuacji, w których serwis posiada ku temu podstawę prawną, w tym żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez serwis powiatpolicki.info, np. gdy zapiszesz się do naszego newslettera w celu uzyskania dostępu do bezpłatnego wydania gazety „Powiat Policki”.

Jak długo serwis przechowuje Twoje dane osobowe?

Serwis powiatpolicki.info przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez okres niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności i jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa.

Reklama