Sport

Policzanie wciąż bez zwycięstwa

Opublikowane

w dniu

[lead]Juniorzy młodsi Chemika Police zremisowali na swoim boisku z Football Academy Szczecin 1:1. Dla naszej młodej drużyny był to drugi zdobyty punkt w rozgrywkach. [/lead]

Po pierwszych 45 minutach gry wynik brzmiał 0:0. Mimo przewagi gości bardzo dobrze w bramce sprawował się Olgierd Paska, ratując nasz zespół przed utratą gola.

Niestety po przerwie goście z Football Academy wyszli na prowadzenie po błędzie wprowadzonego w przerwie Benjamina Ulanickiego. W samej końcówce podopieczni trenera Jarosława Grzesły odrobiłi straty. Bramkę dającą punkt zdobył Jakub Szczykutowicz, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

W następnej kolejce Chemicy zmierzą się na wyjeździe z drużyną Prawobrzeża Szczecin.

Chemik: Paska, Macyszyn, Kamiński, Dymitrowski, Korzec, Gajos, Jaguszewski, Szczykutowicz, Witkowski, Szala, Kołacki. Grali także: Ulanicki, Palusiński, Kotlarz, Pirecki.