Police – Dobra forma siatkarek Grupy Azoty Chemik

Grupa Azoty Chemik Police pokonał DPD Legionovię Legionowo bez straty seta. Policzanki przekonująco otworzyły spotkanie wygraną do 16. Kluczowym momentem był drugi set, w którym gospodynie odrobiły kilkupunktowe straty i wygrały w końcówce.

Legionovia podłamała się porażką w drugiej odsłonie, przestała wierzyć w wygraną i łatwo oddała ostatni set. MVP uznano Martynę Łukasik. Przyjmująca zdobyła 9 punktów (7 atakiem, 2 blokiem). Dobry mecz zagrała również Agnieszka Kąkolewska (13 punktów, 8 bloków)

Chemik zajmuje siódme miejsce w tabeli Tauron Ligi. W następnej kolejce zmierzy się z Developresem SkyRes Rzeszów, liderem rozgrywek (9 grudnia, początek spotkania 20:30)

Grupa Azoty Chemik Police – DPD Legionovia Legionowo (25:15, 25:22, 25:16)

Chemik: Kąkolewska (13), Wasilewska (12), Brakocević-Canzian (12), Łukasik (9), Grajber (8), Kowalewska, Maj-Erwardt (l.) oraz Baijens (2), Bałdyga, Mędrzyk.