Pogoń była dużo lepsza

[lead]W ostatnim meczu sezonu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, młodzi Chemicy przegrali na własnym boisku z Pogonią Szczecin 4:8.[/lead]

Portowcy już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. W sytuacji sam na sam Banasia pokonał Junior Radziński, który w sumie zdobył dla szczecinian aż cztery bramki.

Po 20 minutach było już 2:0 dla Pogoni. Kolejną szybką kontrę na bramkę zamienił Łukasz Kościukiewcz.

W 24 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobył Daniel Kowalczyk. Chwilę później doskonałą okazję na wyrównanie miał Jakub Ścirka, jednak strzał z najbliższej odległości obronił golkiper Pogoni. Do przerwy mimo wielu okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie.

Druga część gry zaczęła się fatalnie dla policzan, którzy szybko stracili dwie bramki. Chemicy ruszyli do odrabiania strat i po bramkach Ścirki i Radzika zmniejszyli wynik na 3:4.

Niestety, po fatalnych błędach w obronie kolejne bramki zdobywali goście. Natomiast żółtozieloni opowiedzieli tylko trafieniem Daniela Kowalczyka.

Mecz z Pogonią był też ostatnim spotkaniem, który jako trener juniorów poprowadził Maciej Sayed. Od nowego sezonu po pięciu latach pracy w Chemiku trener przenosi się do Błękitnych Stargard.

Chemik: Banaś – Palej, Wróblewski, Garczyński, Kamiński, Nowakowski, Radzik, Lis, Rajch, D. Kowalczyk, Ścirka. Grali także: O. Jaguszewski, Kuriata, K. Jaguszewski, Szczytniewski, Bylewski, Witkowski.

Juniorzy młodsi Chemika Police zakończyli sezon.

[signature] Foto: Ariel Szydłowski.