Piłkarze Tanowi na pewno z dużym rozczarowaniem przyjęli remis z Mewą Resko. Z kolei Mierzynianka zasłużenie przegrała z Zorzą Dobrzany1:3

[lead]Gdy w 52 minucie Marcin Rajmer po raz drugi skierował piłkę do siatki i podwyższył prowadzenie na 3:0 dla Tanowi chyba nikt z obserwatorów spotkania nie przypuszczał, że gospodarzom może przytrafić się jeszcze coś złego. A jednak! Rywale najpierw bardzo szybko zdobyli kontaktową bramkę, a następnie w ciągu trzech minut strzelili kolejne dwie bramki. W 66 minucie był już remis 3:3 i takim też wynikiem zakończył się cały mecz. [/lead]

Tanowia – Mewa Resko 3:3 (2:0)

Bramki: Kaczorowski 36, M. Rajmer 45, 52 – Tolstiak 55, Ciszewski 64, Fertała 66

Tanowia: Owczarzak – Sowała, Wasilewski (68 Maślewski), Ociepa, Pacholski, Maśniak, Garlej, Kaczorowski (72 Nowakowski), Kolec, M. Rajmer, P. Rajmer (79 Duraj).

Mierzynianka ma kłopoty kadrowe. Przed tygodniem w ekipie z Mierzyna w wyjściowym składzie zagrać musiał trener Maciejewski. Nie przeszkodziło to naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa nad Wybrzeżem Rewal. W sobotę udało się skompletować jedenastkę na mecz z Zorzą, ale pole manewru trener i tak miał bardzo ograniczone. W efekcie po 70 minutach goście prowadzili już 3:0. Na domiar złego boisko za czerwoną kartkę (druga żółta) opuścić musiał Michał Pajkowski. Grająca w osłabieniu Mierzynianka walczyła o zachowanie twarzy. Ambitna postawa nagrodzona została honorowym trafieniem w wykonaniu Włodarskiego.

Mierzynianka – Zorza Dobrzany 1:3 (0:1)

Bramki: Włodarski 89 – Olejnik 22, Piotrowski 50, Orlik 71

Mierzynianka: Jurek – Maciejewski, Makowski, T. Jęśko, M. Jęśko, Kołtunowski, Kutyło, Lipski (67 Soiński), Pajkowski, Włodarski, Zima (78 Bartoszewicz)

Pozostałe wyniki 10. kolejki: Sparta – Wicher 6:0, Jeziorak – Iskra 0:1, Pomorzanin – Wybrzeże 4:2, Stal – Światowid 3:2, Orzeł – Polonia 0:1, Prawobrzeże – Piast 1:2.

Grupa południowa

Wyniki 10. kolejki: Drawa – Odra 0:3, Gavia – Kłos 2:1, Energetyk – Biali 2:2, Orkan – Osadnik 2:2, Iskra – Dąb 0:1, Stal – Morzycko 6:1, Czcibor – Unia 2:1, Piast – Sokół 0:4.