Piątka Bartka!

[lead]Juniorzy starsi Chemika Police rozgromili na wyjeździe Victorię Sianów 9:2. Aż pięć bramek dla naszej drużyny zdobył Bartosz Nizio![/lead]

Policzanie od początku meczu zdecydowanie dominowali nad Victorią. Nasi juniorzy już w pierwszych minutach meczu mogli i powinni wyjść na prowadzenie. Na pierwszą bramkę dla Chemików trzeba było jednak czekać do 12 minuty. Wtedy to błąd bramkarza Victorii wykorzystał Barłomiej Nizio. Nasz zawodnik przejął źle wybitą piłkę, minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Pięć minut później było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem do bramki trafił Daniel Kowalczyk. Nie minęło 5 minut, a gola numer trzy zdobył Nizio. Tym razem nasz zawodnik sprytnym strzałem przelobował bramkarza Vicotrii. Na tym nie koniec, bo jeszcze przed przerwą dwie bramki zdobył Mateusz Bylewski i po pierwszych 45 minutach gry wynik brzmiał 5:2 dla juniorów Chemika.

Po przerwie nasz zespół trafił do bramki rywali jeszcze cztery razy i ostatecznie juniorzy starsi wygrali z Victorią Sianów 9:2.

Bramki dla Chemika: Nizio 12, 22, 50, 67, 85, Kowalczyk 17, 52, Bylewski 30, 36.

Chemik: Kazimierczak – Dymitorwski (46 Jerzak), Siembida, Lintas, D. Kowalczyk, Dybus, Kisieliński, Bylewski, Szczytniewski, Korotkiewicz, Nizio