Niedzielne spotkanie zostało na prośbę Świtu przeniesione ze Skolwina na boisko przy ul. Piaskowej w Policach

[lead]Po pierwszych 45 minutach gry to policzanie pewnie kroczyli po trzy punkty prowadząc do przerwy 3:1. Wynik meczu już w 2 minucie spotkania otworzył Daniel Kowalczyk. W 17 minucie gospodarze po trafieniu Pawła Kucharczyka doprowadzili do remisu. W 22 minucie, po stałym fragmencie gry, ;policzan ponownie na prowadzenie wyprowadził Jakub Dymitorwski. W 31 minucie meczu było już 3:1 dla chemików po trafieniu Dominika Dąbrowskiego. [/lead]

Żółtozieloni w pierwszej połowie stworzyli sobie jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu. Jednak seryjnie marnowali dogodne okazje. Nic nie wskazywało jednak, że losy spotkania mogą się jeszcze diametralnie odwrócić.

Druga część spotkania była fatalna w wykonaniu młodych policzan, którzy pomiędzy 62 a 67 stracili trzy bramki, w efekcie czego z prowadzenia 3:2 zrobiło się 3:4 dla Świtu. Potem rywale jeszcze podwyższyli prowadzenie i giol Bartosza Siembidy w 89 minucie był już tylko na otarcie łez.

Podopiecznych trenera Mariusza Szmita czeka jeszcze jeden mecz w tym roku. W sobotę zmierzą się ze Stalą Szczecin.