Nie dali szans Flocie

[lead]W przedostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu, Chemicy wygrali z beniaminkiem IV ligi Flotą Świnoujście 6:1. [/lead]

Mecz jeszcze się dobrze nie rozpoczął, a Chemicy już prowadzili. Błąd Marka Hajdukiewicza w 1 minucie wykorzystał Krystian Peda. W 9 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Peda, który uderzył po długim słupku nie dając szans bramkarzowi Floty. Wynik na 3:0 dla żółtozielonych ustalił Mateusz Góra, który wykorzystał rzut karny.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił i dalej stroną dominującą byli Chemicy, a zespół Floty szukał swoich okazji po grze z kontry. Kolejne bramki dla Chemików zdobyli Krystian Kąkol, Jakub Sobecki i Krystian Peda, który ustalił wynik meczu na 6:1 w 89 minucie.

W 85 minucie Flota zdobyła bramkę honorową. Błąd naszego bramkarza wykorzystał Patryk Harkot.

Przed rozpoczęciem zmagań ligowych policzanie rozegrali jeszcze jeden sparing. Mecz z Vinetą Wolin zakończył się po zamknięciu tego wydania gazety.

Chemik – Flota 6:1 (3:0)

Chemik: Brzozowski – Kołat, Janicki, Wiejkuć, Szewczykowski, M. Kowalczyk, Protasenko, Ława, Peda, Midzio, Góra. Grali także: Banaś, Klimkowicz, Kąkol, Odlanicki-Poczobut, Moroza, Sobecki, Kapelusz.