Mistrz Polski – Piotr Madrak

14-15 listopada br. odbyły się najbardziej prestiżowej zawody w kimonach w brazylijski jiu jitsu Mistrzostwa Polski tym razem w Mosinie pod Poznaniem. Zaledwie tydzień do zdobyciu dwóch złotych medali na Polish Open zawodnik Hulk Team Police ponownie staje do walki na macie.

Ze względu na obostrzenia sanitarne zawody podzielono na 2 dni. Wszyscy zawodnicy polickiego klubu wystartowali jednak w sobotę. Piotr Madrak stoczył dwie walki. Obie wygrał przed regulaminowym czasem. W pierwszej z zawodnikiem z Gdańska po 2 minutach tzw. „balachą”. Drugą o złoto z kolegą z klubu przy prowadzeniu 4:0 Piotr po minucie skończył duszeniem.

Start w Mistrzostwach Polski i zdobycie mistrzostwa to wynik ciężkiej i systematycznej pracy na treningu w Hulk Team Police. Pojechało 10 zawodników i łącznie zdobyli 10 medali . Wynik uzyskany w Moisnie został doceniony przez Polski Związek Ju Jitsu i Madrak po raz kolejny został powołany do Kadry Narodowej na rok 2021.