Psiaki i Kociaki

Mery i Azor czekają na adopcję

Redakcja powiatpolicki.info wraz ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, prowadzi akcję promowania adopcji psów znajdujących się w Schronisku. Co tydzień publikujemy zdjęcia i informacje o psiakach czekających na swój dom. Pragniemy w ten sposób zachęcić do adopcji psa. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 508 222 247.

Opublikowane

w dniu

Mery

Rudowłosa, długonoga piękność o ciepłych miodowych oczach i dorodnej posturze. Sunia w swoim króciutkim życiu poznała co to porzucenie, brak opieki i wychowania. Odebrana interwencyjnie zyskała teraz szansę na nowe życie u boku odpowiedzialnego człowieka.

Mery to młodziutka suczka, ufna i przyjacielska, łatwo się przywiązuje. Szybko się pobudza i ma ogromny temperament który wymaga spożytkowania w psim sporcie, na spacer to ona prowadzi człowieka istny żywioł ale do okiełzania. Jak to u młodzieży bywa jeszcze ma zabawę i głupotki w

głowie, jest roztargniona i bywa niedelikatna podczas zabawy.

Dla naszej Mery szukamy rodziny aktywnej, doświadczonej w układaniu psa. Jeśli zostanie odpowiednio poprowadzona to zyskamy cudownego, wiernego psa towarzyszącego.

Mery czeka z utęsknieniem w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247.

Azor

Czy taki zwykły, pospolity kundelek zauroczy kogoś? Skradnie czyjeś człowiecze serce? Azor psiak jakich wiele, średniej budowy, racze szczupły o brązowym umaszczeniu, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ale ta psina ma wyjątkowy charakter – mega towarzyski. Lubi ludzi i szybko wchodzi w kontakt z człowiekiem. Radosny i wesoły podąża za człowiekiem i chciałby być w centrum uwagi. Domaga się głaskania i przytulania, obejmuje nogi ludzi i mocno trzyma tak pragnie mieć swojego opiekuna. Miły podczas zabiegów pielęgnacyjnych i przyjazny do psich kolegów.

Azor ma około 5 lat i rozpiera go energia, uwielbia długie spacery na których zapomina że z drugiej strony smyczy jest człowiek. To psiak pozytywny o wrażliwej naturze będzie niekłopotliwym i wiernym towarzyszem swojego człowieka.

Zapraszamy do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dobrej tel 508 222 247 Azorek czeka

Reklama

Psiaki i Kociaki

Kotulki, kociaczki, kotunie w kocim przedszkolu!!

Rude, czarne, szare, pręgowane, 50 kocich maluchów, dziewczynek i chłopaków czeka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej na przyszłych właścicieli.

Opublikowane

w dniu

Wszystkie są zaszczepione, odrobaczone, odpchlone i zaczipowane oraz z gwarancją darmowej sterylizacji. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.30-15.30 !!!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej

ul. Zwierzyniecka 1
72-003 Dobra
tel. 508 222 247

Czytaj dalej

Gmina Dobra

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej w czasie Pandemii [FILM]

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, mimo panującej pandemii oraz związanym z tym obostrzeń, nadal można adoptować psa czy kota.

Opublikowane

w dniu

Jak mówi Katarzyna Hermanowicz, dyrektor Schroniska, w schronisku przebywa obecnie 40 psów i 51 kotów gotowych do adopcji. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie, by zdecydować o adopcji psa czy też kota. Schronisko w Dobrej funkcjonuje już niemal 10. lat. Jest podawane jako jedno z najlepiej prowadzonych schronisk dla bezdomnych zwierząt w naszym województwie. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim Dom Kota, gdzie w dwóch ocieplanych pomieszczeniach swoje miejsce znajdują koty przeznaczone do adopcji. Jedno pomieszczenie przeznaczone jest dla kotów przyzwyczajonych do mieszkań, z drugiego koty mają możliwość wyjścia na zewnątrz.

Mimo pandemii działamy nadal – mówi Katarzyna Hermanowicz. Można również dostarczać niezbędną karmę dla psów i kotów. Potrzebujemy też koców dla naszych piesków.

Czytaj dalej

Powiat Policki

Schronisko dla zwierząt dziękuję mikołajom

Wszystkim Świętym Mikołajom, tym małym, średnim i dużym składamy serdeczne podziękowania za podarunki, którymi obdarzyliście naszych podopiecznych w okresie przedświątecznym. Dziękujemy przede wszystkim za to, że pamiętaliście o nas !

Opublikowane

w dniu

Dziękujemy za karmę suchą i puszki dla psiaków i kociaków, dziękujemy również za legowiska, koce, kołdry, ręczniki, zabawki. Wszystkie mikołajowe prezenty jeżeli już nie zostały wykorzystane, na pewno niebawem zagoszczą w boksach i klatkach u naszych podopiecznych. 

Grudzień, to również miesiąc kociej adopcji. Nowe domy znalazło aż 39 kotów!!! poszczęściło się również psiakom. Ośmiu szczęściarzy cieszy się teraz zapachem domowej choinki i spacerami z nowym Panem. 

Kłaniamy się nisko, pięknie dziękujemy i życzymy Państwu zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Zaglądajcie do nas!

Katarzyna Hermanowicz

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie