Leśnik poległ z Arkonią

[lead]Jak na zespół z czołówki przystało drużyna Ehrle pokonała na wyjeździe ligowego średniaka, za jaki uchodzi Vielgovia Wielgowo. Ehrler wygrało 2:1, ale na boisku dominowało przez cały mecz. [/lead]

W innym spotkaniu rezerwy Chemika wygrały z Kasą Majowe 2:0

Przez cały mecz chemicy mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki i stworzyli sobie kilkanaście doskonałych okazji do zdobycia bramki. Nasz zespół seryjnie je marnował lub na drodze do zdobycia bramki stawał golkiper Kasty. Swoje szanse kolejno marnowali Sebastian Rudnik, Adrian Kołat czy Daniel Kowalczyk.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, w 84 minucie meczu dośrodkowanie Mateusza Kowalczyka na bramkę zamienił Bartosz Nizio. Wynik meczu w 90 minucie ustali Daniel Kowalczyk, który technicznym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

Chemik: Rechtziegel – Lewandowski, Kowalski (70 Wypych), Jasik (35 Białek) Ziółkowski, Kołat, M. Kowalczyk, Moroza, D. Kowalczyk, Nizio, Rudnik

Ponadto KP Przecław zremisowało 1:1 z Czarnymi Szczecin, Wołczkowo/Bezrzecze przegrało 1:4 z Aquilą Szczecin, Leśnik Kliniska rozgromiony został u siebie przez Arkonie Szczecin 1:10, a Hanza Goleniów wygrała z Center Goleniów 2:0.