Bez kategorii

Lato w mieście? Atrakcyjnie z MOK!

Wakacyjne rozrywki polickiego MOK-u to cykl kameralnych koncertów plenerowych pt. “Muzyczne MOKarte” oraz liczne warsztaty i zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży.

Opublikowane

w dniu

Wracamy do gry! Dla wszystkich spragnionych rozrywek, MOK Police przygotował koncerty. Na nowo powstałej scenie przy budynku MOK, na leżakach, w bezpiecznej odległości ale i w wakacyjnej atmosferze będzie można wysłuchać różnorodnej muzyki. Będą przeboje polskiej muzyki rozrywkowej, przeboje greckie, dźwięki jazzowe. W trzech zaplanowanych koncertach zaprezentują się: Cafe Jazz Trio, kwartet smyczkowy AQartet, Mitro Dimiriadis.

A w dodatku wszystkie propozycje są bezpłatne! Koncerty odbywać się będą o stałej porze, godzina 20:00.

W lipcu MOK zaprasza do udziału w zajęciach tanecznych, plastycznych, teatralnych, wokalnych, chóralnych. Działać już będą zespoły MOK, m.in. Compania Baletowa, pracownia ceramiki, Postscriptum, Teatr Elipsa, PP66. Dla najmłodszych odbywać się będą umuzykalniające zajęcia czyli SMOKUŚ oraz wycieczki po Galerii Historycznej Jana Matury. Większość z tych propozycji jest bezpłatna, cennik stałych zajęć MOK dostępny jest na www.mokpolice.pl

Wszystkie wydarzenia organizowane przez MOK dostosowane są do aktualnych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie pomyślane i zorganizowane będą z myślą o bezpieczeństwie i dobrej, wartościowej rozrywce.

Reklama

Bez kategorii

Wstrzymana dostawa wody w Mierzynie

Opublikowane

w dniu

Czytaj dalej

Bez kategorii

Konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie uchwalenia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych

Opublikowane

w dniu

Wójt Gminy Dobra ogłasza konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie uchwalenia Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Dobra.

Wypełniony formularz należy przesłać do dnia 7.11.2022 roku do godziny 16.30 na adres poczty elektronicznej: konsultacje@opsdobra.pl.
Załączniki:
Jednostką odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji oraz ich obsługę organizacyjno-techniczną jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej, tel. 91 424 19 79.

Czytaj dalej

Bez kategorii

Obchody dnia zdrowia psychicznego w Harmonii

Opublikowane

w dniu

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie