Gmina Police

Komunikat Grupy Azoty Police – kwarantanna pracownika

Dziś (12 marca br.) do dyspozytora wpłynęła informacja o złym samopoczuciu pracownika, który niedawno wrócił z terenu o podwyższonym ryzyku związanym z obecnością koronawirusa.

Opublikowane

w dniu

Po stwierdzeniu podwyższonej temperatury u pracownika na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przeprowadziła stosowne czynności.

W trakcie powtórnego badania służby medyczne stwierdziły błąd w pierwotnym pomiarze. Mimo to, zgodnie z procedurami, obiekty w których przebywał pracownik zostały objęte kwarantanną. Po zakończeniu pracy służb medycznych zakładowa straż pożarna rozpoczęła odkażanie obiektów.
Obecnie pracownik został poddany tygodniowej kwarantannie, a osoby mające z nim kontakt otrzymały ścisłe wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa i higieny.

– Informujemy, że w spółce obowiązują i działają procedury, gwarantujące natychmiastową reakcję właściwych służb, co przekłada się na bezpieczeństwo pracowników spółki

– czytamy w komunikacie GA ZCH Police.

Gmina Police

Uroczyste otwarcie terenów wypoczynkowych nad Łarpią

We wtorek 18 lipca burmistrz Polic wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyście otworzył tereny rekreacyjne nad Łarpią.

Opublikowane

w dniu

W bezpośrednim sąsiedztwie starówki ze zrewitalizowaną zabudową zabytkową rozbudowano i zagospodarowano tereny nadwodne z miejscami cumowania kajaków. Atrakcyjne przyrodniczo tereny z dostępem do wody, połączono ciągami pieszymi i rowerowymi wraz z miejscami rekreacji w sposób zapewniający integracyjne miejsca wypoczynku i rekreacji, organizacji wspólnych imprez zarówno dla najmłodszych, jak i seniorów.

Obiekt, który dzisiaj oficjalnie otwieramy, jest kolejnym etapem realizacji rewitalizacji Starego Miasta oraz zwieńczeniem ponad 20-letniej współpracy z miastem Pasewalk – powiedział burmistrz Polic Władysław Diakun.

Czytaj dalej

Gmina Police

Od wtorku zmiany na liniach 109, 110, 111

W związku z pracami przy budowie węzła przesiadkowego SKM Police od wtorku 16 maja nastąpi wstrzymanie ruchu w ciągu ulic Batorego i Szkolnej w Policach. Spowoduje to zmianę trasy linii 109, 110 i 111.

Opublikowane

w dniu

1.       Pomiędzy przystankami „Police Rynek” a „Police Mazurska Kościół” autobusy ww. linii kursować będą ulicami Grunwaldzką i Kołłątaja, z pominięciem ulic Batorego i Szkolnej.

2.       Przystanki „Police Grunwaldzka” i „Police Szkolna” nie będą przez ww. linie obsługiwane.

3.       Uruchomiony zostanie dla ww. linii tymczasowy przystanek „Police Kołłątaja” (nr 53522) w kierunku pętli „Police Rynek”, zlokalizowany w ciągu ul. Kołłątaja przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną (na wysokości przystanku w przeciwnym kierunku).

Czytaj dalej

Gmina Police

Kolorowy bal z MOK

Zapraszamy wszystkie dzieci od szóstego roku życia na wyjątkowy, kolorowy BAL !

Opublikowane

w dniu

Uwielbiamy świętować, a najbardziej razem z Wami, dlatego wykorzystujemy do tego każdą możliwą okazję!
Za oknem kolorów coraz więcej, co zainspirowało nas do tego wyjątkowego spotkania.

ZAPRASZAMY NA KOLOROWĄ ZABAWĘ!

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie