Juniorzy Starsi Chemika Police pokonali na wyjeździe MKP Szczecinek 5:2

[lead]Pierwszą bramkę Chemicy zdobyli już w 15 minucie meczu. Jej autorem był Bartosz Nizio, który wykorzystał podanie od Jakub Bobela. Zaledwie dwie minuty później było już 2:0 dla policzan, a autorem trafienia po akcji całego zespołu był Kamil Kisieliński. W 28 minucie meczu gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, ale już 7 minut później żółtozieloni ponownie odskoczyli gospodarzom na dwie bramki po trafieniu Bartosza Nizio. [/lead]

Po przerwie na kolejne bramki trzeba było czekać do 81 minuty meczu. Wtedy to wynik podwyższył Dawid Wasikowski. Trzy minuty później żółtozieloni trafili po raz piąty. Dobre dośrodkowanie z lewej strony Wasikowskiego wykorzystał Kuba Bobel. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Chemika, bowiem gospodarze zdołali jeszcze pokonać Paska.

MKP Szczecinek – Chemik Police 2:5

Chemik: Banaś (70 Paska) – Cholewiński, Szala, Palej, Wasikowski, Bobel, Kisieliński (55 Witkowski), Szczykutowicz (80 Gajos), Korotkiewicz, Nizio, Szczytniewski.