Bez kategorii

Juniorzy Starsi Chemika. Miłe złego początki

W meczu IX kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego, podopieczni Mariusza Szmita przegrali na wyjeździe z Gwardią Koszalin 4:2.

Niedzielny mecz zaczął się idealnie dla naszej drużyny, która już w pierwszej minucie meczu objęła prowadzenie po bramce Kamila Kisielińskiego. Chemicy prowadzili do 32 minuty, kiedy to to gospodarze po strzale Dawida Rybackiego doprowadzili do wyrównania. Gdy wydawało się, że na przerwę oba zespoły schodziły będą przy remisowym wyniku, gospodarze po raz drugi pokonali Kaźmierczaka.

Gol do szatni z reguły fatalnie wpływa na morale zespołu. Tym razem tak jednak nie było. Po zmianie stron żółtozieloni próbowali bowiem odrobić straty. Mino kilku okazji nie udało im się jednak wyrównać.

Na domiar złego gospodarze przeprowadzili kontrę i podwyższyli prowadzenie po trafieniu Rybackiego. W 70 minucie meczu było już 4:1 dla Gwardii i było już jasne, że Chemik nie zdobędzie punktów.

Naszej drużynie udało się wprawdzie jeszcze zniwelować straty (po trafieniu Bartosza Siembidy w 77 minucie meczu), ale na więcej policzan nie było już stać.

W następnej kolejce Chemicy zmierzą się na własnym boisku z Iną Goleniów. Spotkanie z Iną zostanie rozegrane w niedzielę o godz. 13:30 na boisku przy ul. Siedleckiej.

Chemik: Kaźmierczak – Cholewiński, Dybus, Nowakowski (62 Dolak), Siembida, Wasikowski, D. Kowalczyk, Dąbrowski, Korotkiewicz, Bobel, Kisieliński.