Juniorzy młodsi wciąż bez zwycięstwa. Także Arkonia odrobinę lepsza

Juniorzy młodsi Chemika Police w XIII kolejce ulegli na własnym boisku trzeciej drużynie w tabeli, Arkonii Szczecin 0:1. Niedzielne spotkanie juniorów można określić jako koncert niewykorzystanych sytuacji przez policzan. Chemicy stworzyli sobie kilkanaście okazji do zdobycia bramki, ale żadnej nie potrafili wykorzystać.

Od początku więcej z gry miała nasza drużyna. Na samym początku żółtozieloni stworzyli sobie dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Niestety strzał Gajosa obronił golkiper gości, a piłka po uderzeniu Szala trafiła w poprzeczkę.

W 14 minucie Arkonia przeprowadziła kontrę, którą skutecznie wykończył Dominik Michalik.

Gospodarze do końca usiłowali odrobić straty, przeważali nawet w samej końcówce meczu, kiedy to grali w dziesięciu. Z powodu kontuzji boisko opuścił Palusiński, a limit zmian był już wykorzystany.

Doskonałej okazji nie wykorzystał między innymi Skórzyński, który w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z golkiperem gości.

Na dwie minuty przed końcem młodzi policzanie zdobyli bramkę. Jednak zdaniem sędziego nasz zawodnik w chwili podania znajdował się na pozycji spalonej i bramki nie uznał.

Chemik przegrał zatem szósty z siedmiu rozegranych dotychczas spotkań. Można być jednak pewnym, że z taką grą jak w niedziel, młodzi policzanie lada moment przełamią fatalną serię i zaczną wreszcie wygrywać. Warto też dodać, że nasza drużyna jest najmłodsza w rozgrywkach. DJ

Chemik – Arkonia 0:1 (0:1)

Bramka: Michalik 14

Chemik: Ulanicki (46 Paska) – Macyszyn, Korzec, Szala, Wawrzycki (65 Kotlarz), Kołacki (55 Pirecki), Gajos, H. Dymitrowski, Szczykutowicz, Skórzyński, Palusiński.