Powiat Policki

Gala King Promotion Boxing Night w Policach

W najbliższą sobotę, 9 lipca, pod Patronatem Starostwa Powiatowego Police  na Hali Widowisko-Sportowej przy ulicy Siedleckiej 6E odbędzie się Gala King Promotion Boxing Night.

Opublikowane

w dniu

Podczas Gali odbędzie się 8 zawodowych walk (przed głównym wydarzeniem odbędą się również walki młodzieży w Boksie Olimpijskim) a między walkami odbędą się występy artystów muzycznych ze Szczecińskiej sceny Hip-Hop.
Grupa Promotorska King Promotion jest ściśle związana z Klubem Bokserskim BKS Olimp Szczecin , klub z 20-letnią tradycją prowadzony przez legendarnego trenera Edwarda Króla. Na Galę prosto ze Stanów Zjednoczonych przylatuje zawodnik Kownacki Promotion Maciej Jóźwik.
W piątek 8 lipca odbędzie się oficjalne medialne ważenie w Holu Hotelu Dobosz o godzinie 18:30.
Gala rozpoczyna się 9 lipca od godziny 18:30  Podczas Gali wystąpią m.in
– Artur Gierczak (King Promotion) Polska
– Iago Gedenidze (King Promotion) Gruzja (Również Mistrz Świata w Kickboxingu)
– Arkadiusz Zając (King Promotion) Polska
– Nikita Alistratov (King Promotion) Ukraina z rekordem 5-0-0 22 lata
– Andrey Chyrkov (King Promotion) Ukraina
– Bartosz Kwiatkowski (SBT Promotion) Polska
– Maciej Jozwik (Kownacki Promotion) Polska (zawodnik przylatuje prosto ze Stanów Zjednoczonych)
– Damian Haus (Silesia Boxing) Polska
– Marian Wesołowski (Silesia Boxing)
– Maurycy Gojko ( Silesia Boxing) Polska
– Przemysław Binienda (Silesia Boxing) Polska
– Oskar Gajcowski
Karta Walk Prezentuje się następująco.
1️⃣.Oskar Gajcowski (1-1-0,🇵🇱) – Oleksandr Farmahei (0-1-0, 🇺🇦),
🛎️Walka 4 rundy x 3 minuty.⏰
2️⃣.Andrey Chyrkov (0-1-1, 🇺🇦, King Promotion) – Bartosz Kwiatkowski (0-0-1, 🇵🇱, SBT Promotion) Walka rewanżowa, w pierwszym pojedynku remis.
🛎️Walka 4 rundy x 3 minuty.⏰
3️⃣.Maciej Jóźwik (1-0-0, 🇵🇱, RBK Promotion) – Tibor Nadori (9-9-1, 🇭🇺) .
🛎️Walka 4 rundy x 3 minuty.⏰
4️⃣.Arkadiusz Zając (2-2-0, 🇵🇱, King Promotion) – Marian Wesołowski (0-1-1, 🇵🇱, Silesia Boxing)
🛎️Walka 4 rundy x 3 minuty⏰
5️⃣.Co-Main Event, Mykyta Alistratov( 5-0-0, 🇺🇦, King Promotion) – Damian Haus (3-7-0, 🇵🇱, Silesia Boxing),
🛎️Walka 6 Rund, x 3 minuty. ⏰
6️⃣.Co-Main Event, Iago Gedenidze (3-3-1, 🇬🇪, King Promotion) – Przemysław Binienda (2-36-0, 🇵🇱, Silesia Boxing)
🛎️Walka 6 rund x 3 minuty.⏰
7️⃣.Main Event (Walka Wieczoru) , Artur Gierczak (4-2-1, 🇵🇱, King Promotion) – Ioannis Evmorfiadis (1-0-0, 🇬🇷, Silesia Boxing)
🛎️Walka 6 rund x 3 minuty⏰
Występ Muzyczny Rapera Głowa PMM.
🎟️ Bilety On-Line 👉 https:/bilety.io/Ylw7R
W kasie hali przed wydarzeniami.
Bilety Stacjonarnie, Klub BKS Olimp Szczecin ulica Mazurska 19, Relanium PUB ulica Monte Cassino 1,
Pod numerami telefonów
📲 577-321-702
📲 665-339-927

Powiat Policki

Nowe perspektywy rozwoju turystyki w powiecie polickim zapowiada Shivan Fate, starosta policki

Powiat policki znajdzie się niebawem na turystycznej mapie regionu z nowymi atrakcjami, o czym wypowiedział się w Radio Szczecin starosta Shivan Fate w programie „Rozmowy pod Krawatem”. W planach jest uruchomienie punktu wydawania paszportów, a także ambitne projekty infrastrukturalne, które mają na celu podniesienie atrakcyjności turystycznej Nowego Warpna oraz całego powiatu.

Opublikowane

w dniu

Starosta Fate ogłosił nadchodzące otwarcie punktu paszportowego w Policach, umożliwiające mieszkańcom oszczędność czasu i wygodę w załatwianiu formalności paszportowych. Otwarcie punktu jest planowane na okres wakacyjny, choć dokładna data jeszcze nie została ustalona.

Ambitne projekty łączą również Nowe Warpno z Altwarp w Niemczech, gdzie rozważane są opcje połączenia mostem dla pieszych i rowerzystów lub wprowadzenie promów również dla tej grupy turystów. Te pomysły mają kluczowe znaczenie dla integracji szlaków turystycznych i rozwoju turystyki transgranicznej, a starosta podkreśla ich historyczne korzenie i potencjał w rozwijaniu atrakcyjności nie tylko lokalnej, ale także Szczecina i regionów sąsiednich.

Ponadto, starosta został zapytany o swoje podejście do problemu „dziurawych” dróg, które niewątpliwie wpływają na obraz powiatu w oczach turystów oraz mieszkańców. Shivan Fate zobowiązał się także do skupienia uwagi na wzroście jakości usług społecznych w powiecie oraz na planach dotyczących budowy tunelu Police-Święta, który miałby być częścią zachodniego obejścia Szczecina.

 

Czytaj dalej

Gmina Dobra

Nowy program ZUL „Postaw na rozwój zawodowy” wspiera osoby niepełnosprawne

Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy (ZUL) w Mierzynie rozpoczął realizację projektu „Postaw na rozwój zawodowy”, skierowanego do osób z niepełnosprawnościami z województwa zachodniopomorskiego. Program prowadzony we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) ma na celu aktywizację zawodową beneficjentów. Trwająca do końca marca 2025 inicjatywa przewiduje kompleksowe wsparcie, obejmujące indywidualne doradztwo zawodowe i prawne, warsztaty grupowe, poszukiwanie zatrudnienia oraz staże zawodowe.

Opublikowane

w dniu

Projekt jest adresowany do 40 dorosłych osób z niepełnosprawnościami, które otrzymają szansę na zwiększenie swoich kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Oferowane działania obejmują także wsparcie psychologiczne oraz zajęcia z zakresu integracji społecznej. Każdy uczestnik projektu zostanie objęty Indywidualnym Planem Działania, dobieranym do specyficznych potrzeb i możliwości rozwojowych.

Dodatkowe korzyści płynące z udziału w programie to między innymi finansowanie szkoleń zawodowych do kwoty 2000 zł, stypendia szkoleniowe i stażowe, czy częściowa refundacja kosztów dojazdu. Prace nad projektem będą prowadzone w siedzibie ZUL w Mierzynie oraz w Szczecinku.

Rekrutacja uczestników jest już otwarta i będzie trwała do chwili zgłoszenia się odpowiedniej liczby kandydatów, nie więcej jednak niż 40 osób. Potencjalni uczestnicy mogą składać zgłoszenia za pośrednictwem znajdującego się w Internecie formularza zgłoszeniowego, jak również osobiście w biurze projektu.

Więcej informacji na temat bieżących działań Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego jest dostępna na stronie www.zul.org.pl oraz na profilu Uniwersytetu na platformie Facebook. Organizatorzy programu licznie zapraszają do skorzystania z oferty.

 

Czytaj dalej

Powiat Policki

Dwa przetargi na nieruchomości Powiatu Polickiego

Powiat Policki ogłosił przetargi na sprzedaż dwóch nieruchomości. Pierwszym obiektem jest zespół budynków położony w Policach przy ul. Korczaka, należący do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, o łącznej powierzchni użytkowej 278,50 m². Drugi przedmiot przetargu to nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kresowej, zarządzana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie na działce nr 6/1 znajduje się budynek o powierzchni użytkowej 287 m². Do tego zestawu należy również przyległa działka nr 3314, która jest niezabudowana, granicząca bezpośrednio z działką 6/1 i działką 756/1 będącą lasem.

Opublikowane

w dniu

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8 w pokoju nr 129 (I piętro) lub telefonicznie pod nr (91) 42–47–994.

 

Czytaj dalej
Reklama

Na czasie