Po długich pracach wraz ze Studio Graficzne AM Arsen Marchlewski, Zarząd KP Chemik Police zaprezentował kibicom i sympatykom nowe logo stowarzyszenia. Obecny znak przechodzi do bogatej historii Chemika. Nowy herb to początek rebrandingu całego klubu, począwszy właśnie od logo, skończywszy na całym wizerunku Chemika.

Opublikowano

w dniu

Przygotowanych było kilka propozycji, z których prawie jednomyślnie wybraliśmy te, które Państwu dzisiaj prezentujemy – podkreślił Prezes Przemysław Korotkiewicz. – Zdecydowaliśmy się na te logo, ponieważ jest ono zupełnie inne od poprzedniego i bardzo nowoczesne.

SONY DSC

W procesie realizacji nowego logotypu dla klubu Chemik Police postawiliśmy sobie pewne założenia, na których oparliśmy koncepcję powstałego logotypu – mówił podczas konferencji prasowej, Arsen Marchlewski ze Studio Graficzne AM. Do tematu wszyscy podeszliśmy z dużą pokorą, ponieważ poprzednie logo funkcjonowało przez 19 lat. Symbol nowego logo składa się z liter C, H i P, których układ wpisany w okrąg z litery H stworzył wzór boiska piłkarskiego. Nie zmieniając kolorów klubu, chcieliśmy przede wszystkim oddać hołd poprzednikom, którzy tym barwą nadali szczególną moc. Zestawienie ostrej żółci z zielenią było połączeniem dość nieoczywistym. Kolor ten obronił się na tyle, że barwy klubowe chemika są rozpoznawalne w świecie piłki nożnej w każdej części Polski. Pozostawiliśmy te kolory, dodając im jedynie większej głębi. Wieloletnia historia klubu została podkreślona poprzez zamieszczenie daty powstania klubu, która góruje nad całym znakiem.

SONY DSC

Chemik Police to klub ceniący tradycję, doceniający trud działaczy, piłkarzy i wieloletnie wsparcie kibiców. Powstałe logo jest symbolem tego, że Chemik Police jest klubem z wieloletnią tradycją ale niepozostającym w tyle. Nadążającym za nowymi czasami i stawiającym na rozwój. Prosta forma, łatwa przyswajalność znaku, nawiązanie do tradycji – jest to znak z którym kibice, działacze, piłkarze oraz rodzice przyprowadzający swoje dzieci na zajęcia mogą się identyfikować.

Sport

GA Chemik Police. Przegrana w tie breaku

Grupa Azoty Chemik Police przegrał z E.Leclerc Moya Radomką Radom po pięciu setach walki. Policzanki źle weszły w mecz, przegrywając pierwsze dwa sety

w dniu

Trener Ferhat Akbas wprowadził na boisko Martynę Łukasik, Katarzynę Połeć, Indy Baijens i Paulinę Bałdygę. Każda ze zmian była trafiona, Chemik przejął inicjatywę. Policzanki doprowadziły do tie breaka, w którym miały spore problemy z przyjęciem zagrywki

Radomka wywozi z Polic dwa punkty. To druga porażka Chemika w bieżącym sezonie. Najwięcej punktów dla naszej ekipy zdobyła Jovana Brakocević-Canzian (24). MVP uznano Katarzynę Skorupę

W kolejnym spotkaniu ligowym Chemik zmierzy się z ENEA PTPS Piła. Pojedynek zaplanowany jest na 5 października br. w Pile

Grupa Azoty Chemik Police – E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (26:28, 18:25, 25:16, 25:17, 8:15)

Chemik: Brakocević-Canzian (24), Salas (9), Kąkolewska (8), Wasilewska (5), Grajber (2), Kowalewska (1), Maj-Erwardt (l.) oraz , Połeć (13), Łukasik (10), Baijens (6), Bałdyga (3), Mędrzyk (1).

Czytaj dalej

Sport

Lider za silny dla Chemika

W meczu IX kolejki, Chemik przegrywa na wyjeździe z liderem rozgrywek drużyną Polonii Środa Wlkp. 5:0.

w dniu

Piątkowy mecz zaczął się fatalnie dla naszej drużyny. Już w 2 minucie spotkania policzanie przegrywali po bramce samobójczej strzelonej przez Michała Telickiego. W 9 minucie zrobiło się 2:0 dla Polonii. Tym razem Brzozowskiego strzałem zza pola karnego pokonał Jędrzej Kujawa. Niestety 19 minucie spotkania było już 3:0. Faulowany w polu karnym przez Mykhailovskyy był Krystian Pawlak, a pewnym egzekutorem jedenastki był Wojciech Onsorge. W końcówce pierwszej części meczu gospodarze za sprawą Damiana Buczmy, podwyższyli rezultat na 4:0.

W przerwie meczu trener Mariusz Szmit dokonał dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Mikołaj Midzio i Dominik Dąbrowski. Wejście tej dwójki ożywiło grę żółtozielonych, którzy stworzyli sobie kilka okazji na zdobycie bramki. W 88 minucie prowadzący zawody sędzia po raz drugi podyktował rzut karny dla Polonii Środa Wielkopolska. Do piłki podszedł Adrian Szynka i uderzył. Strzał zawodnika gospodarzy obronił Patryk Brzozowski jednak arbiter główny nakazał powtórzenie rzutu karnego. Mimo, że nasz bramkarz nie złamał przepisów. Powtórzony rzut karny ponownie wykonał Szynka i tym razem pokonał naszego golkipera. Ostatecznie przegrywamy na boisku lidera 5:0. W następnym meczu chemicy zmierzą się na własnym boisku z Pomorzaninem Toruń. Na ten mecz już dziś serdecznie zapraszamy!

Chemik: Brzozowski – Siluk (46′ Midzio), Telicki, Mykhailovskyy, Szala (82′ Szala), Ława, Korotkiewicz (55′ Dymitrowski), Jałoszyński, Klimkowicz, Białek (77′ Konik), Rudnik (46′ Dąbrowski)

Sport

Siatkówka. Sprzedaż biletów na mecz z Radomką

Od poniedziałku, 21 września br. o godzinie 12:00 rusza sprzedaż biletów na mecz z E.Leclerc Moya Radomką Radom.

w dniu

Pierwsze dwa dni sprzedaży zarezerwowane są wyłącznie dla osób posiadających karnety w sezonie 2019/20. Od środy ruszy otwarta sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych.

Ceny biletów to 10 złotych za ulgowy i 20 złotych za normalny. Sprzedaż prowadzona jest WYŁĄCZNIE DROGĄ INTERNETOWĄ przez portal abilet.pl.

Dostępne są miejsca na trybunach górnych, trybuny dolne zostały wyłączone z użytku ze względu na przepisy sanitarne związane z koronawirusem.

Instrukcja kupna biletu:

1. Logujemy się na stronie chemik.abilet.pl
2. Wchodzimy na wydarzenie Grupa Azoty Chemik Police vs E.Leclerc Radomka Radom
3. Wciskamy KUP BILET
4. Aby przejść do zakupu należy podać kod pierwokupu znajdujący się na karnecie z poprzedniego sezonu.
5. Przejdź do zakupu biletu.
6. Wybieramy miejsce.
7. Dodajemy do koszyka.
8. Akceptacja regulaminu i oświadczenia uczestnika wydarzenia.
9. Finalizacja zakupu.

Spotkanie zaplanowane jest na 27 września (niedziela) o godzinie 20:30 w Policach.