Chemik Pokonuje Hutnika

W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze Chemika pokonali na własnym boisku IV ligowy Hutnik Szczecin 4:1.

Mecz dla Chemików zaczął się fatalnie i po zaledwie 120 sekundach gry przegrywali z Hutnikiem 0:1. Błąd naszego bramkarza wykorzystał Krystian Mazurek. Na wyrównanie mimo kilku wcześniejszych okazji musieliśmy czekać aż do 35 minuty meczu. Wtedy to z głębi pola do wychodzącego na czystą pozycję Szymona Kapelusza zagrał Borys Jałoszyński i zrobiło się po jeden. Po przerwie żółtozieloni zyskiwali z minuty na minutę coraz wyraźniejszą przewagę nad Hutnikami. Wreszcie w 64 minucie po zagraniu Mateusza Kowalczyka swoją drugą bramkę zdobył Szymon Kapelusz. W 79 minucie meczu było już 3:1 dla policzan. Faulowany w polu karnym był Jakub Sobecki i sędzia główny wskazał na wapno. Do piłki podszedł Andrzej Protasenko i pewnym uderzeniem pokonał golkipera Hutnika. Wynik spotkania na minutę przed końcem spotkania ustalił Mikołaj Midzio, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem gości. Następny mecz kontrolny drużyna Chemika rozegra już w środę. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Ina Goleniów. Początek meczu godz. 18:00.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz(70′ Jakubiak), Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Jakubiak(46′ Szewczykowski), Jóźwiak(46′ Kowalczyk M.), Bedliński(46′ Protasenko), Kapelusz(70′ Świder), Kąkol(46′ Midzio), Jałoszyński(46′ Sobecki), Vovchenko(46′ Kowalczyk D.)