Chemik gromi Inę

W ostatnim meczu kontrolnym rozgrywanym w Policach chemicy pokonali Inę Goleniów 5:0.

Policzanie przez cały mecz dominowali nad drużyną z Goleniowa. Na prowadzenie żółtozieloni wyszli w 16 minucie spotkania. Mariusz Bedliński zagrał do niepilnowanego Mikołaja Midzio, a ten pewnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce Goleniowa.

W 24 minucie było już 2:0 dla naszej drużyny. Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Mateusza Kowalczyka, bramkę ponownie zdobył Mikołaj Midzio. Do końca pierwszych 45 minut gry mimo kilku okazji dla Chemika wynik nie uległ już zmianie. Po wznowieniu, w 64 minucie meczu na 3:0 podwyższył Szymon Kapelusz. Wykorzystał on dokładne podanie z głębi pola Mateusza Kowalczyka, wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał Adriana Hengera. Do końca meczu żółtozieloni zdobyli jeszcze dwie bramki a ich autorem był ponownie Szymon Kapelusz. Kapel pokonał bramkarza gości w 74 i 78, po podaniach Daniela Kowalczyka i Kuby Świdra. Przed rozpoczęciem sezonu nasza drużyna rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny. W najbliższą sobotę zagra na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz(46′ Jakubiak), Wiejkuć(70′ Świder), Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski(46′ Kołat), Midzio(46′ Kapelusz), Kowalczyk, Bedliński, Jałoszyński(46′ Peda), Sobecki(46′ Kąkol), Vovchenko(65′ Kowalczyk D.)