Chemik dużo lepszy od Arkonii

[lead]W meczu XIII kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego Chemik pewnie pokonał na własnym boisku Arkonię Szczecin 3:0.[/lead]

Podopieczni trenera Mariusza Szmita pierwszą bramkę zdobyli w 29 minucie. Autorem gola był Dominik Dąbrowski, który sprytną sztuczką minął obrońcę Arkonii i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości.

Na początku drugiej części gry wynik podwyższył Bartosz Nizio, który zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów, po którym piłka zatrzepotała w siatce szczecinian. Rezultat strzałem z rzutu karnego ustalił w 76 minucie Krystian Kąkol.

W następnej kolejce Chemicy zagrają na wyjeździe z FASE Szczecin.

Chemik: Kazimierczak – Palej, Wujko, Kisieliński, Kąkol, Szczytniewski, Bylewski, Lintas (54 Gajos), Dąborwski, Nowakowski, Nizio.