7 medali Madraka w Poznaniu

W ostatnich dniach ferii tj. 22-23 lutego br. w Luboniu k/Poznania odbyły się X Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu 2020, które jak zwykle zgromadziły tłumy pasjonatów BJJ.

Oczywiście nie mogło zabraknąć zawodnika z Hulk Team Police Piotra Madrak. Zawody rozgrywane zgodnie z przepisami IBJJF.

W swojej kategorii Piotr miał 10 przeciwników. Stoczył trzy walki. Pierwszą wygrał przed czasem po 30 sekundach techniką kończącą tzw. „balachą”. Druga była bardziej wymagająca i trwała pełny dystans tj.4 minuty którą zawodnik z Polic wygrał na punkty 2:0.

Walka finałowa również trwała regulaminowy czas i niestety mimo, że Piotr był blisko założenia „balachy” musiał uznać wyższość zawodnika z Gorzowa i przegrał 2:6 zdobywając II miejsce i tytuł Vice Mistrza Polski No Gi.

Z zawodów w Luboniu Hulk Team Police przywiózł łącznie 7 medali.